Realizacje, Stoły konferencyjne

Stół konferencyjny z drewna i metalu loftowy na 6 osób

nowoczesne stoły konferencyjne

Stół konferencyjny z drewna i metalu loftowy na 6 osób

stół konferencyjny z szufladą

stół konferencyjny z szufladą

 

Nowoczesne stoły konferencyjne

Stół konferencyjny z drewna i metalu na 6 osób wykonany z najwyższej jakości surowców odpowiada na potrzeby i zainteresowania klientów. Jego urok podkreślany jest głównie dzięki użyciu dębowego drewna. Polski, nowoczesny stół konferencyjny premium odgrywa ważną rolę na co dzień, kiedy toczą się kluczowe rozmowy biznesowe, ale również od święta, gdy pełni funkcję przy spotkaniach rodzinnych. Stół konferencyjny Deerhorn to produkt z najwyższej półki. Bardzo elegancki, szykowny, a przede wszystkim uniwersalny.

Wyrazisty styl- stół konferencyjny

Stół konferencyjny z drewna i metalu z ciekawą stylistyką. Listwa biegnąca wzdłuż stołu w połączeniu z dębowymi blatami tworzy piękne połączenie. Prezentowany stół do konferencji jest punktem centralnym pomieszczenia. Modułowy stół konferencyjny z litego drewna odznacza się trwałością i precyzyjnym wykonaniem. Jego nowoczesny charakter pasuje do wnętrz w stylu loftowym czy industrialnym.

Spersonalizowane pod Ciebie – meble loftowe

Stół konferencyjny premium dostępny jest w wielu wymiarach. Szeroka paleta rozmiarów pozwala na dostosowanie wymiaru stołu do Twoich potrzeb. Wzdłuż stołu biegnie czarna listwa ochronna stabilizująca konstrukcję. Dodatkowo w stole możemy zamontować przepusty bądź mediaporty, które ułatwią Ci pracę podczas zebrań, spotkań.

Stół konferencyjny z szufladą

Nie ograniczamy się tylko do prostych rozwiązań. Produkujemy stoły konferencyjne na zamówienie. Dlatego podczas tej realizacji zastosowana została szuflada do biurka zamontowana pod blatem stołu. Co więcej, szuflada do biurka industrialnego posiada zamek na klucz w trosce o bezpieczeństwo Twoich dokumentów.

nowoczesny stół konferencyjny

nowoczesny stół konferencyjny

Ochrona blatu i metalowej konstrukcji

Stół konferencyjny 6 osób został zabezpieczony przed działaniem wody, herbaty, coli. Blat dębowy pokryliśmy naturalnym olejowoskiem OSMO – specjalnej mieszance o zwiększonym działaniu. Metalowy stelaż zabezpieczyliśmy poprzez malowanie proszkowe. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim trwałość, wydajność. Ponadto uzyskujemy gładką powierzchnię.

Deerhon meble zapewnia transport z dostawą, wniesieniem oraz montażem na miejscu. Nasz zakres działania to cały kraj.

Zobacz koniecznie: facebook.com/deerhorn.meble

logo Deerhorn meble do biura i gabinetu

Deerhorn meble do biura i gabinetu

stół konferencyjny - galeria 25.04.2022r.

Krzesło biurowe do stołu konferencyjnego

krzesło do stołu konferencyjnego LOFT 600x600

krzesło do stołu konferencyjnego LOFT 600×600

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *