|

Stół owalny, drewniany na specjalne zamówienie

drewniany blat XXL
kinga sobaszek deerhorn

Stół w trakcie realizacji – duży format, nietypowy kształt, wszystko robione na zamówienie. Prawdziwa stolarska robota od podstaw, zgodnie z wizją i oczekiwaniami Klienta.

podpis Kinga Sobaszek

Przedstawiamy wyjątkową realizację stołu wykonywanego na indywidualne zamówienie naszego Klienta. Uchwyciliśmy proces jego powstawania pokazując, jak wygląda praca nad nietypowym projektem meblarskim.

To zamówienie jest szczególne ze względu na nietypowy kształt i imponujące wymiary – stół ma aż 370 × 120 cm. Każdy projekt — niezależnie od wielkości — realizujemy z takim samym podejściem czyli świadomie, dokładnie i z troską o efekt końcowy. Tak też powstaje ten stół o nietypowym kształcie i imponujących wymiarach.

Zdjęcia przedstawiają kolejne etapy: przygotowanie blatu, prace stolarskie oraz efekt zaraz po olejowaniu, które wydobywa naturalne piękno drewna. To indywidualna realizacja, stworzona zgodnie z wizją Klienta, która zasługuje na to, by ją pokazać.

Po zakończeniu realizacji chętnie pokażemy, jak stół prezentuje się u Klienta.

duży stół konferencyjny na zamówienie – galeria 05.06.2025

Zobacz podobne

Dla firm, które chcą czegoś więcej

25 lat gwarancji

25 lat gwarancji

Używamy najlepszych materiałów – leżakowanego dębu, stali i polskich płyt meblowych. Świadczymy serwis pogwarancyjny.

meble dostarczane w całości w 5 dni

Dostarczane w całości już w 3 dni

Wysyłamy meble już zmontowane i gotowe do pracy. Paleta pod budynek, również z opcją wniesienia.

meble polskiej produkcji

Wyprodukowane w Polsce

Własna fabryka w Polsce, własne projekty chronione prawnie. Zgodność z europejskimi normami.

30 000+ zadowolonych klientów

30 000+ zadowolonych klientów

Nasi klienci to małe, średnie oraz duże firmy takie jak: kancelarie, kliniki, banki, uczelnie, startupy IT, korporacje, siłownie i wiele innych.