Biurka, Biuro, Realizacje

Zestaw biurek drewnianych dla Firmy Med-Waste 

zestaw mebli do biura

Kolejna realizacja pokazuje nam, że coraz większe grono Klientów ufa nam i pragnąc iść w kierunku nietuzinkowego designu daje nam szansę, aby stwarzać dla nich realizację nie do pobicia!

My, jako iż zawsze kładziemy szczególny nacisk na jakość i solidność, wychodzimy przed szereg z dumą. 

Klient to Med-Waste, który zajmuje się odbiorem i transportem do utylizacji odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Zaliczają do takich: odpady medyczne, weterynaryjne, kosmetyczne, odpady kategorii 1,2,3 itp…

Aby w sposób klasyczny, ale jak i niebanalny zaopatrzyć naszego Klienta, stworzyliśmy dla niego minimalistyczną przestrzeń do biura. Wybór był jednogłośny. Zaskoczyć jedynie w tej sytuacji może efekt końcowy, który powala z nóg na widok przesłanych nam zdjęć przez Klienta. Wybrał on biurka z kontenerkami, oraz stolik pomocniczy, co prezentuje się bardzo gustownie. Takie miejsce pracy pozwoli na pełen relaks. Nasze meble z drewna dębowego, sprawią, że ta przestrzeń nabierze mocy do skupienia. 

Biurka drewniane, które produkujemy są świetnym biurowym rozwiązaniem, a kontenerki, które zgrywają się z nimi idealnie, są wielofunkcyjne i głębokie. Drewno to szlachetny surowiec, dlatego z wielką starannością oddajemy się produkcji, aby Klienci zawsze mieli pewność, że jest o jakość premium. Biurko z czarnymi elementami jest odzwierciedleniem spójności każdej aranżacji wnętrza gabinetowego. 

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w tym brać udział! Dziękujemy!