Biurka, Biuro, Komody, Realizacje, Regaly, Szafy

Białe meble do kobiecego biura – sesja zdjęciowa dla KARKO Biłgoraj

meble gabinetowe premium

kobiecy gabinet

kobiecy gabinet

Meble do kobiecego biura – sesja zdjęciowa showroom Biłgoraj dla KARKO

Nasz showroom to nie tylko miejsce do prezentacji mebli. Znajduje się tutaj również przestrzeń z wyjątkowym klimatem do wykonywania profesjonalnych sesji zdjęciowych. W ostatnich dniach gościliśmy firmę Karko, która posiada w swoim portfolio szeroką ofertę odzieży dla Pań w rozmiarze od 38 do 56.

Sesja zdjęciowa została wykonana przy meblach z kolekcji Active oraz Loft Office

Biurko z kontenerkiem dla kobiety do gabinetu charakteryzuje się niebanalnym stylem. Nogi stelaża rozchodzą się na zewnątrz biurka, dzięki temu zyskujemy więcej miejsca oraz niesamowity design. Biurko z ergonomicznym, drewnianym, podciętym blatem pod kątem 45 stopni daje efekt lekkiej konstrukcji. Funkcjonalne, z dużą ilością miejsca biurko loftowe to wyższy wymiar nowoczesności.

Regał drewniany z dużą ilością miejsca na segregatory i dokumenty, może być także miejscem na książki do swojej biblioteki. Regał z półkami w stylu loft jest doskonałym miejscem na wyeksponowanie ważnych dla nas pamiątek.

biurko narożne białe

biurko narożne białe

Biurko narożne z blendami do gabinetu wykonane zostało z naturalnych surowców. Połączenie drewna i metalu to świetny pomysł. Drewno dodaje sił, regeneruje, wpływa na nasze samopoczucie. Natomiast metal podbija serca użytkowników. Jest stabilny, trwały, a sposób wykończenia wpływa na estetykę mebla. Biurko białe z dostawką to najlepsza propozycja wyposażenia Twojego biurowego miejsca.

Zobacz koniecznie: facebook.com/deerhorn.meble

Karko – stylowa moda dla każdej kobiety.

Karko, to platforma sprzedażowa ubrań w rozmiarach plus size od rozmiaru 42 do rozmiaru 56 – 58, gdzie większość ubrań są to autorskie projekty, szyte w 100% w polskich szwalniach.

karko logo

Galeria zdjęć 10.03.2022 dla Karko Biłgoraj

Podobne realizacje