Biurka, Realizacje

Biurko narożne czarne 180×70 z kolekcji Modern Office – dopasuj je do swojej przestrzeni roboczej!

duże biurko narożne z osłoną pod blatem
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Biurko narożne czarne 180×70 z kolekcji Modern Office – dopasuj je do swojej przestrzeni roboczej!
biurko narożne z regałem i półkami
biurko narożne z regałem

Narożne biurko w nowoczesnej formie do stylowego biura

Nasze duże biurko narożne z kolekcji Modern Office ozdobi wnętrza wszystkich designerskich biur i gabinetów zaaranżowanych w stylu loftowym, industrialnym oraz skandynawskim. Biurko narożne z regałem powstało z doskonałych materiałów, które gwarantują świetną jakość, wytrzymałość oraz solidność produktu. Nasze klasyczne biurko to połączenie naturalnego drewna dębowego, płyty meblowej oraz trwałej konstrukcji metalowej.

biurko narożne loft, widok z przodu

Każdy z tych materiałów został odpowiednio ze sobą połączony, a całość prezentuje się doskonale. Biurka narożne industrialne w kolorze czarnym to klasa sama w sobie, z której bardzo często korzystają pasjonaci pięknych i stonowanych wnętrz. 

Minimalistyczne i jednocześnie bardzo funkcjonalne biurko komputerowe narożne zostało przez nas dopracowane pod każdym względem, a jego całokształt robi niesamowite wrażenie wizualne.

Jako polski producent mebli z drewna i metalu skupiamy się na każdym szczególe, ponieważ chcemy, aby nasze biurko narożne czarne było w pełni funkcjonalne, estetyczne oraz ekologiczne i cieszyło swoich Właścicieli każdego dnia.

Biurko nowoczesne w wersji premium do biura, gabinetu

Nowoczesne biurko narożne 180×70 z kolekcji Modern Office to biurko, które wyróżnia się wieloma aspektami ułatwiającymi codzienną pracę oraz organizację swoich działań. Duży i masywny blat biurka to odpowiednia ilość miejsca do umieszczenia na nim niezbędnych przedmiotów.

Ten model został wyposażony również w praktyczną nadstawkę na biurko. Biurko narożne z nadstawką nie tylko świetnie się prezentuje, ale również zapewnia wygodę i ergonomię podczas spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej. Dzięki nadstawce na biurko możesz umieścić laptopa lub monitor na wysokości wzroku i tym samym zadbać o odpowiednią postawę ciała. Ponadto pod nadstawką do biurka, każdy Użytkownik mebla zyskuje dodatkową przestrzeń, którą może zagospodarować w dostosowany do swoich potrzeb sposób.

Oprócz tego nasze biurko narożne loft ma również duży i praktyczny regał, na którym można umieścić teczki, segregatory lub różne przedmioty. Wielu naszych Klientów, aby zadbać o spójność i jednakowy design wybiera nasze biurko narożne z regałem i na półkach umieszcza dopasowane rozmiarem i wzorem pudełka, w których znajdują się niezbędne rzeczy.

Biurko narożne z kolekcji Modern Office zostało wyposażone również w maskujące blendy, osłony, które zostały zamontowane pod drewnianym blatem. Takie blendy maskujące wpływają nie tylko na estetykę i świetny design, ale także zapewniają komfort, swobodę i bezpieczeństwo podczas korzystania z biurka. Wszystkie wspomniane elementy mebla pokazują, że nasze biurko narożne z regałem to produkt w wersji premium.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

biurko narożne czarne – galeria 16.03.2024

Zobacz film o biurku narożnym

Dlaczego meble dębowe do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno dębowe ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂