Biurka, Realizacje

Biurko narożne z kontenerem 180×70 – elastyczne rozwiązanie dla Ciebie

białe biurko dla kobiety
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Biurko narożne z kontenerem 180×70 – elastyczne rozwiązanie dla Ciebie
białe biurko dla kobiety

Meble do biura, gabinetu powinny dodawać wnętrzom elegancji i charakteru. Takie właśnie są nasze meble premium, które wśród Klientów cieszą się ogromną popularnością.

Biurko lewe 180 x 70 z powiększonym kontenerkiem z kolekcji Loft Office Plus

Zestaw mebli biurowych od Deerhorn rozmieszczony we wnętrzach gwarantuje zarówno świetny wygląd, jak i niesamowitą funkcjonalność. Wśród bestsellerów możemy wyróżnić m.in. nasze narożne biurko premium, które stworzyliśmy z najwyższej jakości materiałów, z uwzględnieniem zasady zero waste. ?

meble do biura gabinetu
meble do biura gabinetu

Biurko dębowe, dąb loft do biura, gabinetu

Biurko z drewnianym blatem to świetny wybór do wszystkich wnętrz, które zostały zaaranżowane w stylu loftowym, skandynawskim. Biurko dębowe to stylowe połączenie naturalnego drewna oraz metalowego stelaża. Kontener z szufladami doskonale uzupełnia mebel i zapewnia dużą powierzchnię użytkową, którą można wykorzystać w dowolny sposób. Biurko z pojemnym kontenerkiem to świetna opcja do biura, gabinetu, domu czy mieszkania. Kontenerek posiada szuflady, szafkę zamykaną na drzwiczki oraz powierzchnię otwartą.

szafka pod biurko
szafka pod biurko

Biurko loft skandynawskie – drewniane biurko Deerhorn

Biurko lite drewno świetnie prezentuje się jako pojedynczy mebel, który można umieścić zarówno blisko ściany, jak i na środku pomieszczenia. Biurko drewno, metal tworzy niebanalną całość również z pozostałymi meblami z kolekcji Loft Office Plus.

zestaw mebli biurowych
zestaw mebli biurowych

Białe biurko dla kobiety od Deerhorn

Jako producent nowoczesnych mebli zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazło się biurko ergonomiczne, które ze względu na wygodę oraz nowoczesny wygląd skradnie serca wielu Klientów. Biurko z drewnianym blatem posiada kontener do biurka, w którym każda właścicielka mebla może pomieścić wiele przedmiotów, dokumentów czy książek. Szafka pod biurko to praktyczne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu.Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno jest trwalsze i bardziej odporne m.in na zużycie
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurka biurowe

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂