BIURKA REGULOWANE ELEKTRYCZNIE

BIURKO REGULOWANE ELEKTRYCZNIE DOPASOWANE DO CIEBIE

Biurko regulowane elektrycznie jest jednym z podstawowych mebli, które znajdziesz w przestrzeni biurowej. Wielu pracowników spędza przy nich cały dzień więc ergonomia odgrywa tu duże znaczenie.

Możliwość regulacji wysokości to cecha, która sprawi, że znajdziesz odpowiednią pozycję do siedzenia lub stania przy biurku.

białe biurko z regulacją wysokości

Z biurkiem regulowanym elektrycznie masz wszystko pod kontrolą

Biurko regulowane elektrycznie zawsze podlega Twojej kontroli. Dosłownie! Można dostosować go do wszelkiej sytuacji. Co więcej, jest ono atrakcyjne pod względem każdego typu klienta.

Nawet już od dziś może być to biurko regulowane elektrycznie, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla gracza. Bez problemu pomieścisz komputer albo laptop, klawiaturę, mysz i inne akcesoria biurowe.

Biurko regulowane elektrycznie posiada regulowaną wysokość, która może być dostosowana do potrzeb użytkownika, co zapewnia wygodną pozycję ciała podczas gry.

Takie biurko świetnie sprawdzi się w różnego typu okolicznościach. Prezes, menadżer, gracz – każdy wykorzysta to na swój sposób.

Jakie dodatkowe funkcje oferuje biurko regulowane elektrycznie?

Nasze biurko regulowane elektrycznie nie stroni również od fantastycznego designu. Świetnie będzie prezentować się w nowoczesnych gabinetach i biurach.

Połączenie drewna z metalem gwarantuje przepiękny wygląd, a regulowany stelaż z panelem regulacyjnym może być także sterowany za pomocą telefonu.

regulacja wysokości biurka

Panel regulacyjny

Biurko regulowane elektrycznie wyposażone jest w panel z przyciskami do zmiany pozycji blatu. Wysokość blatu wyświetlana jest na wyświetlaczu, dzięki czemu wiesz jaka pozycja jest dla Ciebie najlepsza.

Pamięci czterech wysokości, umożliwia szybkie przełączanie między wysokościami za pomocą naciśnięcia jednego przycisku.

Personalizacja

Nasze biurka regulowane elektrycznie, to produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zdecydować o rozmiarze blatu, kolorze stelaża czy miejscu umieszczenia panelu sterującego. O szczegóły pytaj dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

biurko podnoszone elektrycznie

Specyfikacja stelaża z regulacją:

 • elektryczna regulacja wysokości w zakresie 60- 124 cm bez blatu
 • prędkość podnoszenia 38 mm/s
 • zasilanie 100-240 V
 • zasilanie silnika 24V
 • pamięć 4 pozycji wysokości
 • maksymalne obciążenie stelaża 120 kg przy równomiernym obciążeniu blatu
 • system antykolizyjny – po napotkaniu przeszkody napęd automatycznie się wyłączy
 • ręczna regulacja długości belki w zakresie 116-175 cm
 • przystosowany do blatów płytowych o wym. od 120×70 do 190×80 cm
 • stopki poziomujące
 • malowany proszkowo
 • wyposażenie opcjonalne (do kupienia osobno) – poziomy kanał kablowy, zawieszka na komputer, metalowa listwa podblatowa,pionowy kanał na kable, przewody

ZOBACZ NASZE BIURKA REGULOWANE ELEKTRYCZNIE

Odkryj korzyści biurka regulowanego elektrycznie

✅ Biurko regulowane elektrycznie do pracy na stojąco i siedząco

Nasze biurko regulowane elektrycznie to idealny wybór do pracy na stojąco i siedzącoBiurko płynnie reguluje wysokość, dlatego możesz w szybkim czasie dostosować ją do swoich potrzeb.

Odpowiednia wysokość blatu umożliwia wykonywanie swojej pracy w ergonomicznych, komfortowych warunkach w zależności od potrzeb.

Biurko regulowane elektrycznie posiada wysokiej jakości panel regulacyjny, który zapamiętuje poprzednie wysokości blatu i w jednej chwili może zmienić obecną wysokość na tę, która była dla użytkownika najodpowiedniejsza. To zatem szybki i prosty sposób na stworzenie odpowiednich warunków do pracy, nauki lub rozrywki.

biurko z automatyczną regulacją wysokości

biurko z automatyczną regulacją wysokości

biurko regulacja wysokości

biurko regulacja wysokości

✅ Biurka regulowane elektrycznie od firmy Deerhorn. Dlaczego regulacja wysokości jest ważna?

Biurko regulowane elektrycznie to innowacyjne rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie wysoką jakość, technologiczne możliwości oraz funkcjonalność w jednym.

Regulacja wysokości blatu biurka jest bardzo ważna, ponieważ w szybkim czasie możesz dokonać ustawienia wysokości zarówno do pracy siedzącej, jak i do pracy na stojąco.

Biurko regulowane elektrycznie sprawdzi się w wielu sytuacjach w domu oraz w pracy. Z jednego biurka często korzysta wiele osób o różnym wzroście, dlatego nasze biurko regulowane elektrycznie pozwoli zadbać o komfort podczas użytkowania biurka.

Szybka zmiana pozycji pracy bez problemu pokryje się z szybką zmianą wysokości blatu naszego biurka regulowanego elektrycznie.

Biurko regulowane elektrycznie posiada również system antykolizyjny, który zapewnia bezpieczeństwo podczas zmiany wysokości blatu.

biurko do pracy stojącej

biurko narożne elektrycznie podnoszone

biurko z drewnianym blatem i cyfrowym sterownikiem do wysokości

biurko regulowane gamingowe

✅ Intuicyjny panel sterowania biurka

Panel biurkowy pozwala na bardzo łatwą regulację wysokości biurka, wystarczy delikatnie odchylić cały panel w górę lub w dół a biurko zmieni swoją wysokość. Panel otrzymał nagrodę Red Dot Design Competition w kategorii wzornictwa.

Panel posiada 3 przyciski

➡️ Dzwoneczek – jest to ustawienie przypomnienia zmiany wysokości, które pomaga zadbać o Twój zdrowy kręgosłup. Po włączeniu przypomnienia panel sterowania biurka w odpowiednich odstępach czasowych, pomarańczowym kolorem na wyświetlaczu będzie sygnalizował konieczność zmiany pozycji. W przypadku połączenia panelu z komputerem, dostaniemy również powiadomienie na komputerze.

➡️ Bluetooth® – pozwala na połączenie biurka z aplikacją w telefonie lub komputerze. Dzięki połączeniu możemy zdalnie zmieniać wysokość, przeglądać statystyki

➡️ Gwiazdka – dzięki temu przyciskowi, możesz zapisać w panelu 4 pozycje wysokości.

✅ Biurko regulowane elektrycznie za pomocą telefonu

W ofercie firmy Deerhorn znajdziesz najlepsze biurka regulowane elektrycznie. Wysokość blatu możesz sterować nie tylko przy użyciu przycisków umieszczonych pod blatem biurka, ale także w łatwy i wygodny sposób za pomocą telefonu.

Tak innowacyjne rozwiązanie sprawia, że jednym kliknięciem możesz wybrać pożądaną wysokość blatu i cieszyć się z pełnego komfortu podczas użytkowania.

Biurko regulowane elektrycznie sterowane telefonem to z pewnością topowy produkt wśród szerokiego asortymentu na rynku meblarskim.

✅ Biurko regulowane elektrycznie z wysokiej jakości materiałów

Biurko regulowane elektrycznie marki Deerhorn powstało z naturalnego litego drewna dębowego oraz stabilnego stelaża elektrycznego. Jakość biurka doceniana jest szczególnie przez wszystkich pasjonatów funkcjonalnych rozwiązań z wykorzystaniem drewna dębowego.

Kolor blatu doskonale komponuje się z białym lub czarnym stelażemStelaż biurek regulowanych został przez nas tak dopracowany, aby pełnił swoją funkcję na najwyższym poziomie i jednocześnie dobrze się prezentował.

Ponadto drewniany blat we wnętrzach tworzy ciepłą i przytulną atmosferę, która korzystnie wpływa na pracę oraz naukę. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że biurko z regulacją wysokości to produkt, który jest doskonałą inwestycją na długie lata.

✅ Jak wybrać najlepsze biurko z regulacją wysokości?

Jako firma Deerhorn od kilku lat rozwijamy swoją pozycję na rynku meblarskim i przykładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt był wysokiej jakości i służył swoim właścicielom w wielu sytuacjach. Biurko z regulacją wysokości to jedno z najlepszych rozwiązań zarówno do biura i gabinetu, jak i domu czy mieszkania.

biurko z grubym blatem Deerhorn

biurko z grubym blatem Deerhorn

✅ Jak jednak wybrać to najlepsze biurko regulowane elektrycznie? Na czym skupić się przy wyposażeniu swojego biura w biurko regulowane elektrycznie?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, które zostały wykorzystane w procesie produkcyjnym, a także zapoznać się ze specyfiką firmy, jej wartościami i misją.

Niezbędne są także odpowiednio dopracowane detale, które pokazują, że firma, skupiając się na szczegółach, podstawowe elementy ma doskonale dopracowane.

Nasza firma od samego początku stawia na produkcję najwyższej jakości mebli industrialnych premium, które wyposażą stylowe wnętrza miłośników minimalistycznych rozwiązań.

biurko z regulacją elektryczną

biurko z regulacją elektryczną

biurko narożne z regulacją wysokości z szufladami

biurko narożne z regulacją wysokości z szufladami

✅ Biurko regulowane elektrycznie – lite drewno

Nasze biurko regulowane elektrycznie to kolejny z topowych produktów w ofercie marki Deerhorn, do którego produkcji wykorzystaliśmy naturalne lite drewno dębowe.

✅ Drewno we wnętrzach:

 • pozytywnie wpływa na koncentrację
 • tworzy ciepły i przyjemny klimat.

Blat z litego drewna został przez nas odpowiednio zabezpieczony w procesie olejowania i tym samym stał się odporny na plamy z kawy lub innych napojów. Dzięki takiej formie zabezpieczenia blatu drewno nie straciło swojego naturalnego wyglądu, a jedynie nabrało świeżości i blasku.

meble z drewna i metalu

meble z drewna i metalu

✅ Biurka regulowane elektrycznie – optymalna pozycja podczas pracy, nauki

Biurko regulowane elektrycznie zapewnia odpowiednie warunki podczas pracy i nauki, ponieważ dzięki możliwości dostosowania wysokości blatu do sylwetki użytkownika mebla, możesz w szybkim czasie stworzyć idealnie pasujący mebel.

Optymalna pozycja do siedzenia zapewnia komfortowe warunki i tym samym troszczy się o zdrowy kręgosłup. Biurko regulowane elektrycznie może stać się w jednej chwili także biurkiem do pracy na stojąco.

Możliwość dostosowania wysokości blatu do pracownika to jeden z kluczowych elementów, który korzystnie wpływa na renomę firmy i samego jej właściciela. Troska o swoich podopiecznych oraz ich zdrowie i dobrą kondycję sprawia, że pracownicy są bardziej wydajni i zadowoleni z pracy, dlatego warto zapoznać się z naszą szeroką ofertą biurek regulowanych elektrycznie.

biurko regulowane wysokość elektrycznie

biurko regulowane wysokość elektrycznie

nastolatek rozmawiający przy biurku

biurko z regulowaną wysokością

✅ Dlaczego warto wybrać biurko regulowane elektrycznie od Deerhorn?

Biurko regulowane elektrycznie od Deerhorn posiada zalety:

➡️ cicha regulacja wysokości

➡️ intuicyjny mechanizm

➡️ łatwa zmiana wysokości blatu

➡️ funkcjonalność

➡️ świetny design

➡️ praca w pozycji siedzącej lub stojącej

➡️ redukuje napięcia mięśni i zmniejszenie bólu pleców

➡️ zwiększa efektywność i koncentrację podczas pracy i nauki

➡️ możliwość współdzielenia biurka przez osoby o różnych wzrostach

Jako firma produkująca meble do biura i gabinetu w stylu industrialnym, loftowym i skandynawskim zadbaliśmy o to, aby oprócz podstawowych wersji biurek premium znalazło się również solidne biurko elektryczne.

✅ Nasze biurko regulowane elektrycznie blatu wyróżnia się:

 • jakością
 • innowacyjnym projektem
 • trwałym i solidnym blatem z drewna

Biurko regulowane elektrycznie od polskiego producenta może zostać wyposażone przez nas również w wiele innowacyjnych rozwiązań w postaci m.in. przepustów na kable w blacie lub przedłużacza, mediaportu wpuszczanego w blat biurka z USB-C.

Zobacz, jak może wyglądać Twoje biurko regulowane elektrycznie z akcesoriami do biurka od Deerhorn

biurko regulowane z akcesoriami do biurka

biurko regulowane z akcesoriami do biurka

biurko z bałaganem vs. biurko uporządkowane

biurko z bałaganem vs. biurko uporządkowane

✅ Biurko regulowane elektrycznie – wygodne rozwiązanie dla Twojego zdrowia

Biurko regulowane elektrycznie do pracy, nauki lub spędzania wolnego czasu powinno zapewniać komfortowe warunki w postaci dopasowanej wysokości oraz odpowiedniej przestrzeni.

Wiele godzin spędzonych przy niewygodnym biurku jest często powodem problemów z kręgosłupem, co w konsekwencji wywołuje m.in. bóle pleców, bóle głowy czy różnorodne wady postawy szczególnie u dzieci.

✅ Nasze biurko regulowane elektrycznie w zakresie 60-124 cm bez blatu idealnie sprawdza się jako:

Dzięki naszej ofercie zmieniaj wysokość biurka i dostosowuj go do swoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji i ciesz się wygodnym miejscem w domu lub w pracy.

✅ Co jeszcze powinieneś wiedzieć o biurku regulowanym elektrycznie od Deerhorn?

 • udźwig stelaża biurka przy równomiernym obciążeniu blatu wynosi maksymalnie 120 kg
 • zakres regulacji naszego nowoczesnego biurka regulowanego elektrycznie wynosi natomiast 60 – 124 cm nie licząc blatu
 • kolor stelaży biały lub czarny możliwy jest do wyboru podczas składania zamówienia, dzięki czemu możesz indywidualnie dopasować go do swoich potrzeb i zadbać o estetykę wymarzonych wnętrz.

✅ Odkryliśmy przed Tobą wszystkie zalety biurka regulowanego elektrycznie

Zobacz ćwiczenia, które poleca Ola Żelazo w przerwie od pracy-film dostępny poniżej