Biurka, Biuro, Komody, Realizacje, Regaly, Szafy

Kolekcja mebli “Modern office” w wersji białej

zestaw białych mebli biurowych

Białe meble gabinetowe – zestaw “modern office”: biurko narożne, komoda, szafa, stolik kawowy. Pomysł na urządzenie biura, gabinetu w domu.

Szukasz inspiracji w aranżacji swojego wymarzonego biura lub gabinetu? Jeśli tak to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Jesteśmy przekonani, że zainteresują Cię nasze autorskie pomysły na biuro w domu ale również w pracy. Przygotowaliśmy kilka kolacji: “modern office”, jak poniżej oraz: “loft office“, loft office plus i “future active

W zależności od potrzeb szafa na segregatory może być szeroka, średnia lub w formie cienkiego słupka.

Biurko narożne występuje w wersji lewej i prawej. Główny blat ma długość 160cm. Oczywiście można w opcji zmienić długość blatu. Może mieć nawet 280cm.

Informujemy, że zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.) wszystkie prezentowane na stronie wzory mebli stanowią utwór i są objęte prawami autorskimi osobistymi i majątkowymi do wszystkich prezentowanych utworów. Ponadto, informujemy, że niektóre z prezentowanych utworów zostały także zgłoszone jako wzory przemysłowe w Urzędzie Patentowym RP i podlegają ochronie na podstawie ustawy Prawo własności przemysłowej (Dz.U. 2001 Nr 49, poz. 508 z późn. zm).
Jakiekolwiek naruszenia praw do prezentowanych utworów lub wzorów przemysłowych może prowadzić do dochodzenia roszczeń przed sądem na drodze postępowania cywilnego.
W przypadku chęci uzyskania licencji na prezentowane wzory prosimy o kontakt z Kancelarią Adwokacką Levanter: www.kancelaria-levanter.pl

meble modern office białe

meble modern office białe

nowoczesne biuro

nowoczesne biuro

zestaw białych mebli biurowych

zestaw białych mebli biurowych