Realizacje, Stoły konferencyjne

Stół konferencyjny z drewnianym blatem loft

duży stół konferencyjny
duży stół konferencyjny

duży stół konferencyjny

 

Opóźniania w pracach wykończeniowych to już norma. Jak widać na załączonych obrazkach stół musieliśmy zmontować w pomieszczeniu, gdzie jeszcze daleko do finału.

Dla nas termin to rzecz priorytetowa i w ustalonej dacie stół musił pojechać do klienta. (Oczywiście zdarza się, że różnych przyczyn i nam przytrafi się lekkie opóźnienie ale dokładamy wszelkich starań by dotrzymywać terminów.)

Stół konferencyjny z tej realizacji ma wymiar 400x130cm. Blaty dębowe są dzielne w połowie ponieważ układ pomieszczeń w budynku uniemożliwiał wniesienie elementów o długości 400cm.

Przy opcji z dzieleniem blatów można powiedzieć, że nie ma ograniczeń w wymiarze stołu. Obecnie stają prace nad stołem konferencyjnym o długości 800cm. Stół oczywiście z blatem drewnianym zabezpieczonym najwyższej klasy olejem.

Stoły konferencyjne można zamawiać z usługą montażu lub bez. W przypadku, gdy klient wybiera opcję bez montażu stół konferencyjny wysyłamy w elementach ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami oraz instrukcją. Sam montaż jest bardzo prosty i zajmuje zwykle ok. 15 minut. Zanim stół wyjedzie do klienta jest montowany u nas w fabryce w celu sprawdzenia, czy wszystko idealnie pasuje. Wykonywana jest też dokumentacja zdjęciowa.

Poniżej tego artykułu przedstawione są pozycje z naszego sklepu, gdzie można kupić stoły konferencyjne w różnych wymiarach. Możemy też wykonać stół konferencyjny na zamówienie. 

stół konferencyjny z drewnianym blatem

stół konferencyjny z drewnianym blatem