Biurka, Biuro, Komody, Realizacje, Stoły

Minimalistyczne meble – biel, która nigdy nie wyjdzie z mody

białe meble gabinetowe
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Minimalistyczne meble – biel, która nigdy nie wyjdzie z mody
białe meble gabinetowe

Białe meble – zalety białych mebli

Kolejna nasza realizacja polegała na wyposażeniu biura firmy PIO-SYSTEM Piotr Łozowski w białe meble gabinetowe. PIO-SYSTEM zajmuje się kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych. 

Oferta firmy obejmuje m.in. nowe instalacje elektryczne oraz modernizację już istniejących, instalacje okablowań strukturalnych, projektowanie systemów monitoringu, podgląd zdalny, serwis techniczny monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów i wideodomofonów, montaż automatyki do bramy, a także montaż systemu inteligentny dom. ?

Cieszymy się, że nasz zestaw białych mebli do biura, gabinetu trafił do prawdziwych specjalistów w branży. Nasze produkty z pewnością doskonale uzupełnią nowoczesne wnętrza firmy, a dzięki najwyższej jakości materiałów sprawdzą się nie tylko pod względem funkcjonalności, trwałości i wytrzymałości, ale także estetyki wykonania. W biurze znalazły się biurka białe nowoczesne do firmy, komody białe biurowe oraz stół biały okrągły.

komody białe biurowe
komody białe biurowe

Biurka narożne czy standardowe?

Narożne biurko komputerowe to doskonałe rozwiązanie do wszystkich biur i gabinetów, w których wykonywana praca opiera się na korzystaniu z większej ilości urządzeń, czyli np. kilku monitorów.

Odpowiednia przestrzeń do rozmieszczenia tych sprzętów pozwala zadbać nie tylko o porządek, ale jednocześnie o komfortowe warunki do pracy i rozwoju. 

Narożne biurka w realizacji dla firmy PIO-SYSTEM sprawdziły się doskonale, ponieważ na ich umieszczenie była przeznaczona odpowiednia ilość miejsca. ?

Biurko białe z szufladami zarówno jedno, jak i drugie stworzyły ciekawą i praktyczną kompozycję, która doskonale oddzieliła przestrzeń do pracy od przestrzeni ze stolikiem okrągłym i krzesłami przeznaczonej w głównej mierze dla klientów, współpracowników czy podwykonawców.

zestaw białych mebli do biura gabinetu
zestaw białych mebli do biura gabinetu

Biurko z kontenerkiem biurowym – jak je wybrać?

Biurko białe z szufladami i kontenerkiem to doskonała inwestycja w wysokiej jakości produkt, który powstał z naturalnego litego drewna dębowego oraz trwałego stelaża malowanego proszkowo.

Fenomenalne wykonanie, zabezpieczenie wykorzystanych powierzchni, a także dbałość o każdy detal sprawiają, że nasze białe meble od polskiego producenta to świetna inwestycja na wiele lat.

Przy wyborze biurka z kontenerkiem kieruj się jego jakością, kolorystyką, a także rozmiarem.

W Deerhorn możemy wykonać dla Ciebie biurko narożne na wymiar, dlatego, podczas składania zamówienia przestaw swoje potrzeby, a wspólnie stworzymy dla Ciebie wymarzoną kompozycję najwyższej jakości mebli z drewna w stylu industrialnym.

biurko białe z szufladami
biurko białe z szufladami

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze gabinetowe meble

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂