Biurka, Realizacje

Odkryj potencjał dębowego biurka. Kolejna sesja zdjęciowa w siedzibie Deerhorn

małe biurko komputerowe z grubym blatem

Drewno to surowiec naturalny, który od stuleci wykorzystywany jest w wielu branżach oraz wyposażeniach wnętrz. Lite drewno dębowe wyróżnia się doskonałą trwałością i wytrzymałością, dlatego każdy produkt stworzony z jego wykorzystaniem to inwestycja na lata. Jakość drewna używanego w produkcji Deerhorn została zwiększona poprzez zastosowanie zabezpieczenia materiału naturalnym olejowoskiem. Olejowosk chroni drewnianą powierzchnię przed uszkodzeniami, ścieraniem oraz plamami np. z kawy, herbaty czy po długopisie. Ponadto naturalny olejowosk wnika do wnętrza drewnianego elementu i zabezpiecza go od środka.

Nasze biurko drewniane to niesamowita precyzja wykonania oraz dbałość o detale. Jako producent mebli z drewna i metalu do codziennych działań wykorzystujemy innowacyjny park maszyn, który zapewnia fabryczną jakość naszych mebli. Biurko drewniane to zarówno ekologiczne rozwiązanie, jak i doskonała jakość i wytrzymałość, ale nie tylko. Wpływa korzystanie na atmosferę, daje poczucie łączności i harmonii z naturą, a także tworzy inspirujące otoczenie, co znacznie oddziałuje na jego użytkowników oraz osoby przebywające w pomieszczeniu.

Biurko dębowe marki Deerhorn to produkt na światową skalę, który dominuje we wnętrzach miłośników pięknych wnętrz z charakterem, którzy cenią sobie jakość, solidność oraz wytrzymałość. Warto zainwestować w biurko z litego drewna i cieszyć się jego jakością przez kolejne lata. Nasze biurko loftowe z drewna i metalu posłuży wielu pokoleniom. Biurko pod laptopa wyprodukowane z naturalnych surowców przez firmę Deerhorn to must have każdego loftowego, industrialnego oraz skandynawskiego wnętrza biurowego.

biurko drewno z metalową nogą i kontenerkiem
biurko drewno

biurko do pracy czarne – galeria 06.04.2024