Biurka z regulacją, Biuro, Komody, Realizacje, szafki RTV, Szafy

Spektakularna Wielka Integracja i Kuba Midel oraz Deerhorn w jednym miejscu!

Łukasz Szewc Kuba Midel SmartMaker Wojciech Kobel
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka z regulacją / Spektakularna Wielka Integracja i Kuba Midel oraz Deerhorn w jednym miejscu!
Łukasz Szewc Kuba Midel SmartMaker Wojciech Kobel

Kuba Midel i jego przełomowe rozwiązania w biznesie. Deerhorn meble wśród najlepszych!

Wielka Integracja 6.0, czyli wielki event na światową skalę ?

Myślami jesteśmy jeszcze na Wielkiej Integracji, która odbyła się 19-20 maja br. w Łodzi pod nazwą Wielka Integracja 6.0.

To kolejna z edycji, w której tym razem marka Deerhorn zaprezentowała swoje bestsellerowe produkty premium. Na wydarzeniu Wielkiej Integracji przedstawiliśmy kilka naszych topowych produktów, które wyróżniają się na rynku świetną jakością, nowoczesnym designem oraz dbałością o każdy detal.

Na miejscu mogliśmy zaprezentować naszą nową ladę recepcyjną z lamelami, biurko regulowane, szafka RTV z uchwytami aluminiowymi, szafa z kolekcji Modern Office oraz komoda z 6 szufladami.

Każdy z tych produktów dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów do produkcji oraz zastosowaniu nowoczesnej technologii doskonale prezentuje się w eleganckim i designerskim wnętrzu. Takie zestawienie to świetny wybór do każdego biura lub gabinetu zaaranżowanego w stylu skandynawskim, industrialnym, loftowym.

Zainteresowanie było ogromne, ale znaleźliśmy dosłownie chwilę, aby przygotować dla Was fotorelację.

Dodamy, że każdy obecny mógł porozmawiać z naszymi przedstawicielami, którzy dzielnie nas reprezentowali: Rafal Pikul, Wojciech Kobel i Łukasz Szewc.

Rafał Pikul Daniel Siwiec
Rafał Pikul Daniel Siwiec

Wielka Integracja, co ukrywa się pod tą nazwą?

Wielka Integracja to wyjątkowa konferencja dla ludzi przedsiębiorczych, na której jednoczy się wiele inspirujących i chętnych do rozwoju osób. To wydarzenie daje możliwość nawiązania wielu kluczowych kontaktów biznesowych, a także wymiany swoich doświadczeń czy ciekawych informacji.

Wielka Integracja, której pomysłodawcą jest Kuba Midel to również świetna możliwość na przedstawienie swoich produktów czy usług na szerszą skalę. Taka okazja niezwykle poszerza horyzonty każdej przedsiębiorczej jednostki, a także otwiera umysły na dalsze działania.

Dawka wiedzy, inspiracji i motywacji  podczas tego spotkania oraz nawiązania wielu interesujących i rozwojowych kontaktów to coś niesamowitego.

Cieszymy się, że marka Deerhorn mogła uczestniczyć w tak spektakularnym wydarzeniu, podczas którego nasi przedstawiciele mogli zagłębić się w tematyce biznesu, finansów oraz nieruchomości, a także odpowiedzieć na wiele pytań wszystkich osób zaciekawionych naszymi produktami.

Wojciech Kobel Dyrektor Generalny Deerhorn Kuba Midel Wielka Integracja
Wojciech Kobel Dyrektor Generalny Deerhorn Kuba Midel Wielka Integracja

Networking -nawiązywanie kontaktów

W tych dniach zgromadziło się ponad 2 tysiące osób, którzy mogli nawiązać kontakty biznesowe i wymienić się swoimi doświadczeniami. ?

Wśród prelegentów były m.in takie nazwiska jak: Midel, Siwiec, Lewińska, Chruściel, Musiał, Welman, Krzywda, Fijor, Gorszkowa, Góra, Sołtysiak, Makowski. ?

Jednym z prelegentów był również Daniel Siwiec, który uczy innych jak zacząć zarabiać pieniądze na nieruchomościach.

Wielka Integracja Deerhorn Łukasz Szewc
Wielka Integracja Deerhorn Łukasz Szewc
Wielka Integracja Deerhorn Kuba Midel
Wielka Integracja Deerhorn Kuba Midel

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze meble biurowe

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂