Realizacje, Stoły konferencyjne

Stół konferencyjny dla firmy DGE – miejsce inspirujących dyskusji

stół konferencyjny od polskiego producenta
Meble Deerhorn / Realizacje / Stoły konferencyjne / Stół konferencyjny dla firmy DGE – miejsce inspirujących dyskusji
stół konferencyjny z czarną listwą
stół konferencyjny z czarną listwą

Elegancki stół konferencyjny industrialny dla DGE na 10, 12 osób

Nasze kolejne zlecenie od DGE obejmowało także wykonanie designerskiego stołu konferencyjnego, przy którym będą odbywać się wszystkie ważne, strategiczne rozmowy. Stół konferencyjny na 10, 12 osób to jeden z naszych topowych produktów, który przypadł do gustu znacznej części Klientów.

Wszyscy pasjonaci eleganckich i ponadczasowych rozwiązań bez wahania decydują się na nasz stół konferencyjny długi.

DGE Sp. z o.o. jest ważnym partnerem biznesowym Deerhorn. Dzięki temu mamy przyjemność wyposażać biura firmy i jednocześnie korzystać z oferty naszego partnera.

Przy współpracy z DGE Sp. z o.o. obniżyliśmy koszty energii. Zaproponowane rozwiązania umożliwiły naszej firmie kontrolę kosztów energii elektrycznej. Dzięki DGE Sp. z o.o. mamy gwarancję stabilności cen przez cały okres obowiązywania umowy.

Stół konferencyjny od polskiego producenta – zobacz naszą kolejną realizację

Nasz stół do rozmów biznesowych powstał z najwyższej jakości surowców. Do jego produkcji wykorzystaliśmy naturalne lite drewno, a także stabilną konstrukcję metalową
Drewniany blat został przez nas odpowiednio zaimpregnowany w procesie olejowania, aby był odporny na plamy po kawie, herbacie czy soku. 

Metalowe elementy malowane proszkowo stworzyły stabilną konfigurację, dzięki czemu w połączeniu z masywnym blatem powstała trwała konstrukcja na długie lata.

stół konferencyjny z czarną listwą
stół konferencyjny z czarną listwą

Stół konferencyjny naturalny dąb do sali konferencyjnej i nie tylko

Stół do konferencji z drewnianym blatem dodaje wnętrzom ciepłego i przytulnego klimatu. Lite drewno daje także poczucie łączności i harmonii z naturą, która niezwykle korzystnie wpływa na realizację swoich obowiązków i wykonywanie zadań.

Nasz stół konferencyjny ze stali, drewna to idealny wybór nie tylko do sali konferencyjnej, ale także do salonu, pokoju dziennego. Każde nowoczesne i industrialne wnętrze sprawdzi się jako pomieszczenie dla naszego ponadczasowego stołu konferencyjnego.

stół konferencyjny od polskiego producenta
stół konferencyjny od polskiego producenta

Stół konferencyjny z czarną listwą, czyli praktyczne rozwiązanie z charakterem

Nasz stół konferencyjny cechuje przede wszystkim niebanalny wygląd oraz solidna konstrukcja. Czarna listwa ozdobna dodaje designerskiego wyglądu, który w stylu industrialnym jest niezwykle ważny i ceniony. 

Stół konferencyjny drewniany doskonale komponuje się ze stylowymi krzesłami, a całość wygląda bardzo elegancko. Stół do konferencji Deerhorn to inwestycja w najwyższej jakości produkt, który posłuży przez bardzo długi czas.

stół konferencyjny długi
stół konferencyjny długi

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂