Biurka z regulacją, Realizacje

Biurko z regulacją wysokości dopasowane dla twojego zdrowia i komfortu

regulowane biurko stojąco-siedzące
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka z regulacją / Biurko z regulacją wysokości dopasowane dla twojego zdrowia i komfortu
regulowane biurko
regulowane biurko

Jakie wybrać biurko do pracy i nauki?

Regulowane biurko stojąco-siedzące to jeden z naszych topowych produktów, który wyróżnia się na rynku meblarskim swoim innowacyjnym rozwiązaniem oraz nowoczesnym designem. Biurka z podnoszonym blatem mogą doskonale uzupełnić wnętrza biur, gabinetów, domów i mieszkań. 

Regulowane biurko możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, a w sytuacji, gdy z biurka korzysta więcej niż jedna osoba, może ona samodzielnie ustawić wysokość blatu do swojego wzrostu.

Dlaczego biurko z drewnianym blatem?

Biurko elektryk 140 powstało z najwyższej jakości materiałów, wśród których nie zabrakło naturalnego litego drewna dębowego oraz trwałej konstrukcji metalowej. Dębowe drewno zostało przez nas odpowiednio zabezpieczone naturalnymi olejowoskiem przed plamami z kawy, herbaty lub innych napojów.

Stabilna konstrukcja z metalu zarówno ze względów zabezpieczających, jak i estetycznych została pomalowana proszkowo w kolorze czarny mat. Warto wybrać biurko z drewnianym blatem, ponieważ jest niezwykle funkcjonalne, ponadczasowe i wytrzymałe.

Inwestycja w biurko drewniane regulowane elektrycznie to doskonały wybór na długie lata.

regulowane biurko stojąco-siedzące
regulowane biurko stojąco siedzące

Jakie są korzyści wynikające z pracy w pozycji stojącej?

Praca w pozycji stojącej niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnychZapobiega m.in. niekorzystnym skutkom długotrwałego siedzenia, a więc bólom karku, bólom kręgosłupa czy podwyższonym cholesterolem.

Podczas wykonywania pracy na stojąco pracuje znacznie większa ilość mięśni, co także korzystnie wpływa na zwiększone spalanie kalorii. W wielu miejscach pracy jest również tak, że praca stojąca jest wygodniejsza i ułatwia wykonywanie swoich zadań, np. w recepcji hotelowej.

W takich sytuacjach doskonale sprawdza się zatem biurko do pracy z regulacją wysokości naszej produkcji.

biurko do pracy siedzącej
biurko do pracy siedzącej

Biurko regulowane – wady i zalety

Biurko do pracy siedzącej i jednocześnie biurko do pracy na stojąco to nasz całkowity must have, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim pasjonatom funkcjonalnych rozwiązań.

Nasze praktyczne produkty możesz dostosowywać do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Regulowana wysokość blatu sprawia, że inwestycja w taki mebel to świetna okazja do wykorzystania go w różnorodny sposób.

Nasze biurko podnoszone do pracy doskonale sprawdza się m.in. jako biurko dla informatyków, prawników, lekarzy, kosmetyczek, a także dla pracowników administracji biurowej.

Możesz ustawić go do pracy w pozycji siedzącej, ale także podwyższyć blat do tego stopnia, aż stworzy idealne miejsce do pracy na stojąco.

Skorzystaj z wielofunkcyjności naszego biurka regulowanego i ciesz się jego wieloma obliczami.

biurko elektryk 140
biurko elektryk 140

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurowe biurko czarne, białe

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂