Realizacje, Szafy

Szafa czterodrzwiowa nowoczesna z kolekcji Modern Workplace

szafa czterodrzwiowa otwierana
Meble Deerhorn / Realizacje / Szafy / Szafa czterodrzwiowa nowoczesna z kolekcji Modern Workplace
szafa czterodrzwiowa
szafa czterodrzwiowa

Szafa czterodrzwiowa zamykana na klucz – elegancka i praktyczna

Kolekcja Modern Workplace to świat luksusowego minimalizmu, gdzie każdy mebel wyróżnia się prostą formą, funkcjonalnością oraz ponadczasową elegancją. Szafa biurowa to jeden z wielu produktów tej kolekcji, który wpływa na stworzenie idealnego środowiska do działania dla współczesnych pracowników.

Szafa czterodrzwiowa biała wkomponuje się w stylowe, nowoczesne wnętrze i wpłynie na zwiększenie efektywności, a także pomoże zadbać o porządek i harmonię w biurze lub gabinecie. Szafa na klucz to idealna szafa biurowa na dokumenty oraz szafa na segregatory zamykana. Dzięki możliwości zamknięcia szafy na klucz masz pewność, że jej zawartość jest odpowiednio zabezpieczona.

Szafa zamykana na klucz sprawia, że przechowywane w firmie ważne informacje, dane klientów, dane kontrahentów oraz pracowników są bezpieczne, a dostęp do nich mają jedynie uprawnione do tego osoby.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

szafa czterodrzwiowa otwierana
szafa czterodrzwiowa otwierana

Szafa czterodrzwiowa w wersji premium do nowoczesnych wnętrz

Nasza szafa czterodrzwiowa drewniana to wysokiej jakości produkt, który stworzyliśmy z myślą o miłośnikach minimalizmu w praktycznej wersji. Szafa biała z półkami może służyć jako szafa biała duża na dokumenty, teczki i segregatory, ale również jako biała szafa otwierana do salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego.

Szafa biała do pokoju dla dziecka zapewni dużą przestrzeń na książki, zeszyty, a także akcesoria szkolne. Szafa bardzo często wykorzystywana jest jako szafa na ubrania. Duże i równe półki pomagają zadbać o porządek i harmonię.

Szafa do biura sprawdza się również jako szafa biała do pokoju dziennego lub salonu, gdzie można umieścić w niej wiele przedmiotów. Nasi Klienci cenią sobie pojemność mebla oraz jego estetyczny wygląd, który doskonale wkomponuje się w industrialny salon lub loftową sypialnię.

Szafa w wersji premium to jeden z naszych bestsellerów na rynku meblarskim w całej Polsce oraz poza jej granicami. Oferujemy kompleksową obsługę Klienta, dlatego, jeśli zamówisz u nas mebel, masz pewność, że dostarczymy go do Ciebie szybko i bezpiecznie.

szafa czterodrzwiowa pojemna 100
szafa czterodrzwiowa pojemna 100

szafa czterodrzwiowa – galeria 21.01.2024

Zobacz film o szafie białej do biura

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań
  • Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂