Realizacje, Szafy

Szafa dwudrzwiowa biała praktyczna z kolekcji Modern Workplace

szafa dwudrzwiowa z 10 półkami na segregatory
Meble Deerhorn / Realizacje / Szafy / Szafa dwudrzwiowa biała praktyczna z kolekcji Modern Workplace
biała szafa wolnostojąca z 10 półkami
biała szafa wolnostojąca

Szafa dwudrzwiowa do biura, gabinetu w minimalistycznej wersji

Nasza szafa dwudrzwiowa z kolekcji Modern Workplace to idealna szafa do biura lub gabinetu, która została zaaranżowana w sposób minimalistyczny, elegancki. Pojemna biała szafa doskonale prezentuje się jako pojedynczy mebel, a także świetnie wygląda w otoczeniu pozostałych mebli z kolekcji Modern Workplace. Biała szafa z półkami powstała z najwyższej jakości materiałów, a ich precyzyjne dopasowanie i dbałość o najmniejszy detal sprawia, że szafa zamykana na dokumenty posłuży swoim Właścicielom przez długi czas. Szafa dwudrzwiowa oprócz swojej funkcjonalności wyróżnia się także licznymi walorami estetycznymi.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

biała szafa na segregatory otwierana
biała szafa na segregatory

Szafa dwudrzwiowa idealna na segregatory, teczki i nie tylko

Szafa dwudrzwiowa posiada równe półki, na których umieścisz teczki lub segregatory. Biała szafa z drewnem dzięki swojej pojemności może służyć również jako miejsce na przechowywanie dokumentów, notatek lub ważnych przedmiotów. Biała szafa na segregatory to szafa na dokumenty zamykana na klucz, w której wszystkie przechowywane rzeczy są w pełni bezpieczne. Szafa zamykana na klucz cieszy się dużą popularnością w biurach i gabinetach, gdzie troska o firmowe dokumenty bądź dane pracowników, klientów lub kontrahentów jest bardzo ważna.

Nasza biała szafa na segregatory, dokumenty ma również swoje zastosowanie w domach i mieszkaniach. Wiele osób urządza swoje wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym, gdzie biała szafa na segregatory, dokumenty prezentuje się doskonale, a tym samym zapewnia idealne miejsce na przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Szafa dwudrzwiowa bardzo często wyposaża także wnętrza pokojów dziecięcych lub młodzieżowych oraz sypialni i pokojów dziennych. To praktyczny, ergonomiczny i estetyczny mebel dla każdego miłośnika minimalizmu i pięknych wnętrz.

szafa na dokumenty zamykana na klucz biała z dwoma frontami
szafa na dokumenty zamykana na klucz

szafa dwudrzwiowa – galeria 09.02.2024

Zobacz film o szafie dwudrzwiowej do biura

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂