Biurka, Realizacje

Lada recepcyjna czarna narożna z lamelami – zaskocz swoich klientów wyjątkową recepcją

lada recepcyjna z lamelami
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Lada recepcyjna czarna narożna z lamelami – zaskocz swoich klientów wyjątkową recepcją
lada recepcyjna z lamelami
lada recepcyjna z lamelami

Lada recepcyjna z lamelami od Deerhorn jako znak rozpoznawczy Twojej firmy

Dziś krótka relacja z naszego pierwszego showroomu w Niemczech. Lokal jest świeżo po remoncie i wymaga jeszcze pewnych dopracowań oraz uzupełnienia o dodatki, ale już prace są na ukończeniu.

Showroom jest wyposażony w nowoczesną recepcje z lamelami, która w ostatnich miesiącach skradła serca naszych Klientów. Na miejscu jest także regał biurowy z półkami, na dokumenty i segregatory. W środku pomieszczenia znajduje się biurowa komoda z szufladami w kolorze czarnym.

Tworzona przestrzeń z pewnością dostarczy inspirujących rozwiązań i pomysłów dla osób odwiedzających showroom. Wkrótce, poinformujemy Was o oficjalnym otwarciu, a wtedy zaprosimy Was do odwiedzenia showroomu, abyście mogli zobaczyć ofertę mebli do biura, gabinetu, domu.

Nasze produkty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy dumni, że swoimi produktami zaznaczyliśmy kolejny kraj na mapie Europy. Nasz międzynarodowy sukces otworzył drogę do rozszerzenia naszej działaności o kolejne Państwo. Dlatego już niebawem pojawimy się….

Obserwujcie nas żeby nie przegapić żadnego wydarzenia i nowości, które w najbliższym czasie na pewno się pojawią.

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze meble dla firm

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂