Realizacje, Stoły

Stół z nogami metalowymi-doskonały dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Drewniany stół do salonu, jadalni

czarny stół do kuchni
Meble Deerhorn / Realizacje / Stoły / Stół z nogami metalowymi-doskonały dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Drewniany stół do salonu, jadalni
czarny stół do kuchni

Jaki stół do jadalni, salonu wybrać?

Stół loft industrialny do kuchni, jadalni, salonu-funkcjonalna i elegancka propozycja dla Twojego wnętrza

Kolejna udana realizacja za nami. Tym razem wykonaliśmy masywny stół drewniany, który we wnętrzach naszego Klienta dodał niesamowitego charakteru. Stół z dębu może pełnić wiele funkcji. Czarny stół do kuchni doskonale sprawdzi się jako mebel jadalni, a także salonu czy pokoju dziennego.

duże stoły do salonu
duże stoły do salonu

Stół metal z drewnem, czyli doskonały wybór do stylowych wnętrz

Stół do jadalni, stół do kuchni powstał z najwyższej jakości materiałów, czyli naturalnego drewna dębowego oraz stabilnego stelaża metalowego. Całość prezentuje się znakomicie, a drewniany blat daje poczucie łączności i harmonii z naturą. Stół z drewnianym blatem to świetne rozwiązanie do kuchni lub jadalni, ponieważ oprócz licznych walorów estetycznych czy przyjemnego klimatu zapewnia także dużą powierzchnię użytkową. Stół loft został odpowiednio zabezpieczony przed licznymi zabrudzeniami. Jego drewniany blat dzięki procesowi olejowania jest odporny na plamy z kawy, herbaty, soku lub jedzenia.

masywny stół drewniany
masywny stół drewniany

Duże stoły do salonu-miejsce na spotkania i kolacje

W naszej ofercie mebli znajdują się eleganckie stoły, stylowe stoły, które swoim pięknem przyciągają uwagę i wzrok, nadając pomieszczeniu charakteru. Wykonane z drewna dębowego i metalu, zapewniają trwałość i wytrzymałość. Duża powierzchnia blatu pozwala na umieszczenie dużej ilości potraw i ułatwi organizację każdych spotkań.

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze stoły drewniano-metalowe

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂