Biurka z regulacją, Realizacje

Biurko regulowane z akcesoriami-od chaosu do perfekcji. Feng Shui i zasada 5s dla spokoju umysłu i porządku na biurku

biurko z bałaganem vs. biurko uporządkowane
Home » Realizacje » Biurka z regulacją » Biurko regulowane z akcesoriami-od chaosu do perfekcji. Feng Shui i zasada 5s dla spokoju umysłu i porządku na biurku
biurko z bałaganem vs. biurko uporządkowane

Jak uporządkować biurko do pracy? Zasada 5S i Feng Shui zalety

Uporządkowane biurko to jeden z kluczowych elementów efektywnej pracy. W wielu firmach stosuje się zasadę 5S oraz Feng Shui, które pozwalają w znacznym stopniu stworzyć sobie odpowiednie miejsce do wykonywania obowiązków.

Metoda 5S to koncepcja zarządzania, której głównym założeniem jest eliminacja marnotrawstwa, a tym samym zwiększenie efektywności na danym obszarze.

Pięć podstawowych filarów zasady 5S obejmuje:

 • sortowanie
 • systematykę
 • sprzątanie
 • standaryzację
 • samodyscyplinę
biurko czyste uporządkowane
biurko czyste uporządkowane

Pozwalają one stworzyć, jak i utrzymywać zorganizowane, bezpieczne, czyste, a przede wszystkim wydajne miejsce do pracy.

Zasada 5S skupia się na uporządkowanej przestrzeni, a jej pierwszy filar, czyli sortowanie, odnosi się do uporządkowania i usunięcia z miejsca pracy wszelkich zbędnych przedmiotów.

Wysprzątane biurko wg Feng Shui pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz zwiększa produktywność. Zasada Feng Shui związana jest przede wszystkim z porządkiem i harmonią, a zorganizowane biurko może znacznie zwiększyć wydajność w pracy.

Dodatkowo, polecamy także ?ćwiczenia od Oli Żelazo? , która pokazuje jak można zadbać od zdrowie w pracy. ?

biurko elektryk z zasadą 5s
biurko elektryk z zasadą 5s

Co powinno znajdować się na biurku wg Feng Shui?

Przedstawimy kilka wskazówek, które uwzględnia dla nas ta zasada.

Warto pamiętać, że:

 • lewy, górny róg biurka to strefa, która związana jest z bogactwem oraz dobrobytem, dlatego w tym miejscu najlepiej jest postawić cenny przedmiot, porcelanową figurkę, wazon lub ozdobną roślinę
 • górna, środkowa część biurka to strefa kariery, którą warto zagospodarować poprzez umieszczenie wizytówek lub tabliczki ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz otrzymanym stanowiskiem
 • lewy, dolny róg biurka odnosi się do strefy wiedzy i mądrości. W tej części można umieścić książki lub poradniki, które wykorzystywane są podczas pracy. 

Organizacja biurka w biurze, domu to zatem nie lada wyzwanie, o którym warto dowiedzieć się czegoś więcej i tym samym usprawnić swoją pracę na kolejne dni, miesiące i lata. ?

biurko wg feng shui
biurko wg feng shui

Jak prawidłowo zorganizować stanowisko pracy?

Stanowisko pracy powinno być ergonomiczne i przejrzyste. Podczas pracy siedzącej bardzo ważna jest odpowiednia wysokość biurka. ?

Biurko elektryk z zasadą 5S marki Deerhorn dzięki możliwości indywidualnego dostosowania wysokości blatu sprawdza się doskonale zarówno w biurze lub gabinecie, jak i domu czy mieszkaniu.

Nasze biurko elektrycznie regulowane akcesoriami podnoszące komfort pracy w połączeniu z wygodnym, dopasowanym i ergonomicznym krzesłem lub fotelem tworzy idealne miejsce do pracy.

Wspomniane biurko z regulacją wysokości i organizerem na kable sprawdza się także do pracy stojącej, a dodatkowo prezentuje się bardzo dostojnie i stylowo. Połączenie naturalnego drewna dębowego oraz  metalowej konstrukcji to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów pięknych i eleganckich wnętrz.

Polityka czystego biurka w połączeniu z odpowiednim oświetleniem oraz idealnie dopasowaną roślinnością stwarza doskonałe warunki dla każdego pracownika.

Zieleń we wnętrzach uspokaja oraz pomaga w koncentracji i skupianiu się na danym zadaniu. W związku z tym, aby prawidłowo zorganizować stanowisko pracy, warto zadbać o każdy aspekt związany zarówno z funkcjonalnością, jak i estetyką oraz dodatkami.

organizacja biurka w biurze w domu
organizacja biurka w biurze w domu

Organizacja biurka z akcesoriami (do biurek) – przepusty, maskownice na kable

Regulowane biurko z akcesoriami to mebel, który świetnie sprawdza się w kwestii dostosowania odpowiedniej wysokości blatu do każdego pracownika lub właściciela firmy w sposób indywidualny. Biurko z akcesoriami w postaci przepustów czy maskownic korzystnie wpływa na porządek pod biurkiem oraz wokół niego.

Splątane i luźno leżące kable są częstym problemem w pracy, ponieważ nie dość, że wyglądają bardzo nieestetycznie, to dodatkowo mogą stwarzać zagrożenie zaplątania się w nie. Jako firma produkująca najwyżej jakości biurka drewniane oraz akcesoria do biurka zadbaliśmy o każdy detal i tym samym oferujemy szeroki wybór różnorodnych rozwiązań. 

Indywidualny zakup najkorzystniejszych maskownic na kable czy przepustów jest możliwy dla każdego naszego Klienta. Takie rozwiązanie daje szerokie możliwości wyboru najkorzystniejszych elementów do swoich wnętrz.

biurko elektrycznie regulowane z akcesoriami podnoszące komfort pracy
biurko elektrycznie regulowane z akcesoriami podnoszące komfort pracy

Biurko z plączącymi się kablami vs. biurko z maskownicami na kable

Ciągle plączące się kable to duże utrudnienia podczas codziennej pracy i zachowania porządku w biurze. Miejsce pracy z akcesoriami do biurka będzie zatem idealnym rozwiązaniem.
Biurko z widocznymi przewodami kablowymi to częsty problem szczególnie podczas codziennej, intensywnej pracy, gdzie najważniejsze jest realizowanie swoich zadań i skupianie się na efektach.

Warto zatem zainwestować w najwyższej jakości biurko podnoszone z maskownicą na kable od Deerhorn, które powstało z naturalnego litego drewna dębowego oraz trwałej i stabilnej konstrukcji metalowej malowanej proszkowo.

Biurko ergonomiczne od Deerhorn zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością, nowoczesnością oraz praktycznością.

Idealne miejsce do pracy – jak powinno wyglądać?

Biurko na elektrycznym stelażu idealne miejsce pracy od Deerhorn sprawia, że pracownik czuje się komfortowo pracując przy naszym biurku z drewna, a jednocześnie dzięki zadbaniu o ergonomię pracy codzienna realizacja zadań jest przyjemna i zdrowa dla kręgosłupa.

Biurko do pracy uporządkowane to takie, na którym dokumenty na biurku, różnorodne akcesoria oraz urządzenia zajmują odpowiednie miejsce i tym samym pozytywnie wpływają na każdego pracownika.

Pracując przy biurku z drewna z regulowanym stelażem, każdy pracownik staje się znacznie efektywniejszy i skupiony na swoich działaniach. Wygodne miejsce do pracy, które jest idealnie dopasowane do wzrostu i sylwetki to marzenie większości osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie fizyczne oraz komfort psychiczny.

właściwa organizacja biurka
właściwa organizacja biurka

Polityka czystego biurka – jak utrzymać porządek na biurku?

Porządek na biurku w biurze jest bardzo ważny niezależnie od okoliczności, ponieważ pozytywnie wpływa na koncentrację, skuteczność oraz efektywność w wykonywaniu swoich zadań.

Właściwa organizacja biurka marki Deerhorn, czyli ta według zasady 5S oraz Feng Shui pozwala stworzyć swoje wymarzone miejsce do działania, dzięki któremu codzienna praca będzie znacznie przyjemniejsza.

Zasada czystego biurka wprowadzona w życie niesie za sobą szereg korzyści i rozwiązań, które wpływają na każdego naszego Klienta niezwykle korzystnie.

Warto zatem pamiętać, aby regularnie dbać o czystość i porządek na biurku oraz starać się wypracowywać ten nawyk za każdym razem gdy zauważamy, że nasze biurko zostaje obłożone mnóstwem zbędnych przedmiotów, akcesoriów lub dokumentów.

biurko podnoszone z maskownicą na kable
biurko podnoszone z maskownicą na kable

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

 • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
 • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
 • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
 • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurka regulowane do biura i home office

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂

Podobne realizacje