Biurka, Realizacje

Biurko w stylu loft industrialnym-funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego biura i domu

drewniane biurko z czarnymi nogami
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Biurko w stylu loft industrialnym-funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego biura i domu
drewniane biurko z czarnymi nogami

Biurko 160×70 z osłoną pod blatem, czarne z kolekcji Loft Office do nowoczesnego biura

Jak urządzić biurko w pracy?

Biurko do pracy przy komputerze powinno spełniać odpowiednie warunki, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i realizowanie swoich zadań oraz obowiązków. Biurko szerokie o wymiarach 160×70 w kolorze czarny mat i naturalne drewno to jeden z topowych produktów naszej marki. ?

Eleganckie, funkcjonalne i ponadczasowe – tak można określić nasze drewniane biurko z litego drewna, które dzięki tak szerokiej powierzchni daje możliwość umieszczenia wielu przedmiotów, w tym m.in. praktycznej lampki, stylowego organizera, sentymentalnej ramki ze zdjęciem, pięknego wazonu z kwiatami czy po prostu laptopa lub innych urządzeń.

biurko drewniane na zamówienie
biurko drewniane na zamówienie

Z jakich materiałów powinno składać się biurko, aby służyło przez wiele lat?

Biurko z litego drewna nowoczesne posłuży każdemu naszemu Klientowi przez wiele lat. Co na to wpływa? Z pewnością jednym z kluczowych czynników jest wysokiej jakości materiał, a więc naturalne lite drewno dębowe, a także metal.

Drewniane biurko z czarnymi nogami to nasz ponadczasowy produkt w minimalistycznej wersji. Dostojnie prezentuje się w każdym miejscu i daje swobodę podczas pracy. Ponadto drewno we wnętrzach daje poczucie łączności i harmonii z naturą, a także wpływa na ciepłą i przytulną atmosferę. ?

biurko do pracy przy komputerze
biurko do pracy przy komputerze

Biurko z osłonami maskującymi pod blatem – do czego służą blendy maskujące?

Masywne, ponadczasowe biurko drewniane na zamówienie idealnie prezentuje się w nowoczesnym wystroju biura lub gabinetu.

Biurko czarne z kolekcji Loft Office z blendami maskującymi nie tylko wygląda bardzo stylowo i profesjonalnie, ale także zapewnia komfortowe warunki do pracy.

Nasze biurko z osłonami maskującymi pod blatem sprawdzi się również jako biurko do gabinetu domowego. Zobacz także inne meble z naszej kolekcji Loft Office i stwórz niebanalną kompozycję mebli industrialnych.

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurka z drewnianym blatem

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂