Lada recepcyjna, Realizacje

Lada recepcyjna z lamelami-dlaczego pierwsze wrażenie jest najważniejsze?

lada biurowa recepcja
Meble Deerhorn / Realizacje / Lada recepcyjna / Lada recepcyjna z lamelami-dlaczego pierwsze wrażenie jest najważniejsze?
lada biurowa recepcja

Recepcja do gabinetu kluczem do pozytywnego postrzegania Twojej firmy

Recepcja narożna z lamelami-hit Twojego biura

Biurko recepcyjne to ważny element wyposażenia biura, poczekalni, hotelu, itp. To funkcjonalny mebel, który pełni rolę praktyczną, jak również dekoracyjną. Biurowa recepcja to miejsce, w którym recepcjonista przyjmuje obsługuje klientów, udziela informacji.

Jest to serce biura czy hotelu i czyni to miejsce niezwykle ważnym. Recepcja do gabinetu została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie zarządzać miejscem pracy i zapewnić obsługę klientów.

Recepcja narożna nowoczesna to także wizytówka firmy, ponieważ jest to pierwsze miejsce kontaktu pracownika firmy z Klientami. Dlatego ważne jest wykonanie recepcji w sposób estetyczny.

Nasze biurko recepcyjne zapewnia funkcjonalność i ergonomię pracy. Zostało odpowiednio dostosowane do pracy siedzącej oraz stojącej. Duży blat roboczy pomieści wiele dokumentów, narzędzia do pracy, jak laptop, komputer. Nadstawka pomaga podczas pracy stojącej, przy której także można obsłużyć Klientów

Dodatkową zaletą narożnej recepcji jest możliwość zamontowania akcesoriów poprawiających komfort pracy, takich jak: przepusty kablowe, mediaport USB. Na uwagę zasługują lamele drewniane, które nadają ladzie recepcyjnej charakteru.

recepcja biurko
recepcja biurko

Meble do recepcji: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław

Biurko narożne recepcyjne może być wykonane pod wymiar na indywidualne zamówienie. Nasze meble dostarczamy do każdego miejsca w Polsce i Europie. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany meblami od Deerhorn ? to zapoznaj się z naszą ofertą. 

recepcja narożna nowoczesna
recepcja narożna nowoczesna

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurka, lady recepcyjne

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂