Biurka, Realizacje

Meble dostosowane do wymagań Klienta. Zestaw mebli w nowoczesnym stylu

meble biurowe
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Meble dostosowane do wymagań Klienta. Zestaw mebli w nowoczesnym stylu
meble biurowe

Jakie meble wybrać do biura?

Za nami kolejna realizacja, a więc wykonanie mebli dla firmy Rafał Nowotnik „FORSETI”, w której skupiliśmy się na całkowitej funkcjonalności i wykorzystaniu miejsca we wnętrzu w bardzo praktyczny sposób.

Nasze biurowe meble loft idealnie wkomponowały się w industrialne wnętrze biura i stworzyły doskonałe miejsce do pracy. Biurko metal, drewno świetnie sprawdził się w tej kompozycji zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

biurowe meble loft
biurowe meble loft

Meble dla od producenta dla FORSETI

Marka Deerhorn od kilku lat rozwija swoją ofertę na rynku meblarskim i za każdym razem wyróżnia się produktami najwyższej jakości.

Meble biurowe powstają z naturalnego litego drewna dębowego zgodnie z zasadą zero waste. Od początku istnienia marki dbanie o otaczające nas środowisko jest priorytetem, który firma skrupulatnie szerzy wśród swoich Klientów i Pasjonatów. Biurko z drewnianym blatem, biurko narożne drewniane, szafa lub regał z naturalnego drewna dębowego to tylko kilka produktów, które możesz znaleźć wśród prawdziwych bestsellerów stylu industrialnego.

biurko drewno i metal
biurko drewno i metal

Meble loft, industrialne – dlaczego drewno z metalem?

Meble do z drewna i metalu stworzyły nowoczesny i elegancki design, dzięki czemu wizerunek marki prezentuje się znakomicie.

Piękne wnętrza biur i gabinetów to podstawa, ponieważ klient już na pierwszy rzut oka może przekonać się, że jako firma dbamy o detale, a estetyka i trwałość materiałów jest dla nas niezwykle istotna. 

Biurko do gabinetu umieszczone w firmie Forseti dodał wnętrzom niebanalnego charakteru, a drewniane elementy stworzyły ciepły i przytulny klimat. Mebel ten jest pięknie wykonany, trwały, stabilny i przede wszystkim ergonomiczny. Biurko drewno i metal to zatem doskonała inwestycja na lata.

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurka do biur

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂