Meble Deerhorn / Sklep / Biurka / Biurka gamingowe

Biurka gamingowe

Dlaczego warto zainwestować w biurka gamingowe?

Biurka gamingowe zostały stworzone z myślą o potrzebach ludzi i ich wygodzie, dla których gry komputerowe to element codzienności. Regulowana wysokość pozwala dostosować biurka gamingowe do indywidualnych potrzeb, eliminując dyskomfort związany z długotrwałym siedzeniem. Dlatego oferowane przez nas biurka spełniają wymogi narzucone przez samych graczy.

biurka gamingowe

biurka gamingowe

Z jakich materiałów są wykonane biurka?

Nasze biurka gamingowe wykonywane są z solidnych i trwałych materiałów. Metalowy stelaż elektryczny i dębowy blat to połączenie doskonałe. Metalowe nogi posiadają możliwość regulowania, dzięki czemu masz pewność stabilizacji biurka gamingowego.

W zalezności od potrzeb użytkowników, dębowy blat dostępny jest w wielu rozmiarach. Posiadamy blaty dębowe o grubości 18 i 38 mm, a także możliwość podcięcia blatów pod kątem 45 stopni. Dla użytkowników to niesamowity komfort podczas długich sesji grania.

Nasze biurka posiadają specjalny panel sterowania, który jest w stanie zapamiętać cztery najbardziej preferowane przez nas wysokości blatu i bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie zmienić wysokość do własnych preferencji

biurko gamingowe led

biurko gamingowe led

Biurka gamingowe z akcesoriami do biurka - które wybrać?

Dla jeszcze większej wygody nasi Klienci mogą odnaleźć w naszej ofercie akcesoria do biurka, takie jak: szuflady pod biurko, podstawki na biurka, mediaporty USB, przepusty na kable, pionowe kanały kablowe, organizery na kable. Każdy z tych dodatków przyczyni się do poprawy jakości gier i porządku na biurku i pod nim.

Oprócz tego, że biurka od Deerhorn dostarczą Ci wygodę i ergonomię to również dodadzą Twojej przestrzeni charakteru.

biurko gamingowe regulowane

biurko gamingowe regulowane

białe regulowane biurko z kontenerkiem