Meble Deerhorn / Sklep / Biurka / Biurko z szufladami

Biurko z szufladami

Biurko narożne loftowe Loft Office Plus 160×70

4.1954.745

Biurko z drewnianym blatem Loft Office Plus Prawe

3.7654.315

Biurko loft office plus. Kosz premium GRATIS

3.7654.315

Biurko narożne Future active style

5.0755.615

Biurko z drewnianym blatem Loft Office Plus Lewe

3.7654.315

Czarne biurko gabinetowe loft office slim

3.9354.485

Biurko narożne z płaskim blatem loft office slim

4.4855.015

Wygodne i funkcjonalne biurko z szufladami od polskiego producenta

W ofercie marki Deerhorn nie zabrakło kolejnej kategorii meblowej – biurko z szufladami, która szczególnie cieszy się popularnością wśród osób ceniących sobie porządek, ład i harmonię w miejscu pracy.

Nasze biurko z szufladami to mebel, który wyposażony został w pojemne, praktyczne szuflady. W tych szufladach każdy użytkownik mebla może zmieścić wszystkie podstawowe i niezbędne przedmioty, dokumenty, akcesoria biurowe, notatki oraz książki.

Szuflady wmontowane w bryłę biurka świetnie wpływają na organizację miejsca do pracy oraz efektywność działań. Potrzebne przedmioty znajdujące się w zasięgu ręki ułatwiają i usprawniają wykonywanie swoich obowiązków, a mebel staje się jeszcze bardziej funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza.

Biurko od Deerhorn, czyli najwyższa jakość surowców i wykonania w jednym

Nasze biurko z szufladami powstało z najwyższej jakości naturalnych surowców, a więc litego drewna dębowego oraz metalowej konstrukcji.

W celu zadbania o jeszcze lepszą jakość mebla skupiliśmy się na kompleksowej ochronie surowych elementów. Drewniany blat biurka oraz wszelkie drewniane wstawki zostały zabezpieczone w procesie olejowania naturalnym olejowoskiem, który nie tylko troszczy się o powierzchnię surowca, ale także wnika w jego wnętrze i zabezpiecza go również od
środka.

Metalową konstrukcję pomalowaliśmy proszkowo, aby nie tylko nadać jej wspaniałego, estetycznego wyglądu, ale także zabezpieczyć ją przed czynnikami zewnętrznymi. Po zadbaniu o świetną jakość i wytrzymałość biurka zaczęliśmy realizować nasze projekty.

Biurko z szufladami zostało przez nas stworzone dzięki innowacyjnym technologiom, dlatego precyzja wykonania każdego komponentu, a później ich połączenia prezentuje się idealnie. Uwielbiamy detale, dlatego nasze biurko z szufladami to niezwykle dopracowany produkt pod każdym względem.

Biurko z szufladami marki Deerhorn dostępne jest w wielu modelach i wielu konfiguracjach, co sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Biurko z szufladami do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym, loftowym

Biurko z szufladami z drewna i metalu to mebel ergonomiczny, praktyczny i ekologiczny, który oprócz tych funkcji ma również zdobić stylowe wnętrza z charakterem.

Biurko z szufladami może występować w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-drewnianych lub czarno-drewnianych. Każda z tych opcji jest niezwykle stylowa, minimalistyczna, subtelna i niezobowiązująca, dlatego nasze biurko z szufladami może znajdować się we wnętrzach industrialnych, loftowych i skandynawskich, które mają charakterystyczne wykończenia.

Różnorodność struktur i kolorów nie jest przeszkodą do tego, aby w pomieszczeniu znalazło się nasze biurko z szufladami, ponieważ jego stonowane barwy idealnie komponują się z ciekawymi efektami specjalnymi.

białe biurko narożne gabinetowe