Meble Deerhorn / Sklep / Komody biurowe / Komoda loftowa

Komoda loftowa

Komoda loftowa do nowoczesnych wnętrz z charakterem

Nowoczesna komoda loftowa idealnie wkomponuje się w każdą designerską przestrzeń i sprawi, że jej użytkownicy będą cieszyć się nie tylko doskonałym wyglądem mebla, ale przede wszystkim funkcjonalnością i porządkiem w biurze lub gabinecie.

Pojemna komoda loftowa występuje w wielu konfiguracjach i odsłonach. W naszej ofercie posiadamy komody z szufladami, zamykanymi półkami lub otwartymi powierzchniami.

Nasi projektanci zadbali o to, aby każdy produkt, czyli komoda loftowa, wyróżniał się minimalizmem, nietuzinkowym wyglądem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Tak kompleksowo zaprojektowana komoda idealnie sprawdzi się jako mebel do biura, gabinetu, a także do sypialni, salonu, korytarza czy pokoju młodzieżowego.

komoda loftowa

komoda loftowa

Meble premium od polskiego producenta, czyli komoda loftowa na miarę Twoich potrzeb

Wykonujemy komody loftowe w standardowych rozmiarach lub na wymiar. Każdy nasz produkt powstaje z wykorzystaniem świetnej jakości materiałów. Komoda to połączenie naturalnego drewna dębowego, płyty meblowej oraz metalowych elementów.

Dbamy o to, aby każdy Klient otrzymał produkt premium, z którego będzie mógł korzystać przez wiele lat. Nasza komoda loftowa została zabezpieczona przed uszkodzeniami, zabrudzeniami oraz plamami. W jaki sposób? Do zabezpieczenia drewnianych elementów wykorzystaliśmy naturalny olejowosk, który skutecznie zadbał o zewnętrzną powierzchnię drewna, ale także zabezpieczył surowiec od wewnątrz, zapewniając jednocześnie odpowiednią cyrkulację.

Komoda loftowa dostarczana jest do Klientów w całości, dlatego zaraz po jej otrzymaniu możesz korzystać z jej licznych atutów.

komoda loftowa czarna

komoda loftowa czarna

Do czego wykorzystać komodę loftową?

Komoda loftowa od firmy Deerhorn może pełnić wiele funkcji i sprawdzi się w różnorodnych miejscach. Wśród najczęściej występujących sytuacji, w których nasza komoda jest wykorzystywana, pojawia się umieszczenie jej w biurach lub gabinetach w niewielkich firmach, ale i dużych korporacjach.

Bardzo często komoda loftowa wyposaża wnętrza domowego biura, salonu lub sypialni. Nic w tym dziwnego, ponieważ ten produkt jest naprawdę bardzo funkcjonalny, praktyczny i pojemny, a dodatkowo dbałość o najmniejszy detal i wykonanie w stylu loftowym, industrialnym sprawia, że komoda loftowa to bestseller na rynku meblarskim w Polsce oraz poza jej granicami.

czarna komoda na metalowych nogach