Meble Deerhorn / Sklep / Regały biurowe / Regał loftowy

Regał loftowy

Regał loftowy - najwyższa jakość regałów połączona z doskonałym designem

Regał loftowy marki Deerhorn to bestseller na rynku meblarskim w Polsce oraz poza jej granicami.

Produkt ten powstał z naturalnego drewna dębowego oraz metalowej konstrukcji, a w zależności od modelu może pojawić się również płyta meblowa w kolorze białym lub czarnym. Takie surowce użyte do produkcji sprawiają, że nasz regał loftowy to mebel o najwyższej jakości, wytrzymałości oraz trwałości.

Regał loftowy od Deerhorn to solidny mebel, który wyróżnia się również dbałością o detale i niesamowitą precyzją wykonania każdego detalu. Metalowe konstrukcje malowane proszkowo zyskały ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz świetny efekt wizualny.
Drewniane elementy również zostały przez nas kompleksowo zabezpieczone w procesie olejowania. Naturalny olejowosk zabezpiecza surowiec zarówno na powierzchni, jak i chroni jego wnętrze. Kompleksowa ochrona znacząco wpływa na długotrwałość mebla oraz jego wygląd.

regał loftowy czarny z półkami na dokumenty i segregatory

regał loftowy czarny

Ekologiczne rozwiązania w nowoczesnych wnętrzach - regał loftowy od Deerhorn

Minimalistyczny regał loftowy od polskiego producenta to ekologiczny mebel wykonany w stylu industrialnym, loftowym. W ofercie marki Deerhorn znajduje się wiele modeli i konfiguracji naszego regału loftowego, a każdy z nich różni się od siebie kształtem, ułożeniem półek, ich ilością oraz rodzajem, jednak mają one w sobie również wiele wspólnych elementów – funkcjonalność, minimalizm i doskonały design. Nasz regał loftowy świetnie prezentuje się jako pojedynczy mebel w biurze, gabinecie, salonie, korytarzu czy pokoju, ale także idealnie wygląda w otoczeniu pozostałych mebli z drewna i metalu naszej kolekcji. Każdy nasz produkt, w tym regał loftowy, powstał w myśl zasady zero waste, ponieważ ekologiczne rozwiązania podczas codziennych działań są dla nas kluczowe.

Prestiż i minimalizm, czyli regał z drewna dębowego

Wysokiej jakości meble z drewna i metalu marki Deerhorn, które wyposażają wnętrza loftowych, industrialnych biur i gabinetów znacznie wpływają na prestiż i renomę firmy. Wybierając nasz regał loftowy oraz inne meble naszej produkcji, każdy właściciel pokazuje, że dla niego liczy się precyzja, najwyższa jakość oraz ekologiczne rozwiązania.

Takie wybory znacznie oddziałują na odbiorców, partnerów biznesowych oraz klientów i zachęcają ich do współpracy z tą firmą, która stawia na najlepsze rozwiązania w codziennym życiu.

regał biurowy z drzwiami i półkami