Meble Deerhorn / Sklep / Komody biurowe / Komoda do biura

Komoda do biura

Funkcjonalna komoda do biura lub gabinetu na segregatory, teczki

Komoda do biura to kolejna odsłona naszego asortymentu, w którym znajduje się wiele praktycznych rozwiązań. Komoda do biura powstała z myślą o swojej funkcji, którą musi pełnić każdego dnia, a więc zapewniać użytkownikom odpowiednią ilość miejsca do przechowywania teczek,
segregatorów, dokumentów lub akcesoriów biurowych.

Komoda do biura umieszczona w pobliżu biurka znacznie usprawnia działanie oraz codzienną organizację. Wysoka funkcjonalność naszej komody do biura zachęca Klientów do jej nabywania i umieszczenia w swoich biurach, gabinetach oraz biurach urządzonych w przestrzeni domowej.

Komoda do biura w stylu loft, industrialnym

Nasza komoda do biura powstała z wysokiej jakości surowców, a więc naturalnego drewna dębowego, płyty meblowej oraz metalowych elementów konstrukcyjnych.

Prezentujemy ją w różnych konfiguracjach i modyfikacjach, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Stylowe połączenie kolorystyczne sprawia, że nasza komoda do biura prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Prostota i minimalizm w połączeniu z dostojnym materiałem, jakim jest drewno dębowe, sprawia, że całość wygląda zjawiskowo. Ekologiczne meble z charakterem idealnie zaaranżują przestrzeń wykonaną w stylu loftowym, industrialnym lub skandynawskim.

Co wyróżnia naszą komodę do biura?

Komoda do biura marki Deerhorn to przede wszystkim świetna jakość, trwałość i funkcjonalność. Te cechy szczególnie przemawiają do naszych Odbiorców i sprawiają, że komody cieszą się ogromną popularnością i wyposażają wnętrza biur oraz gabinetów, a także różnych lokali.

Nasza komoda do biura została zabezpieczona przed plamami z kawy, herbaty lub z długopisów czy pisaków. Drewno dębowe pokryte naturalnym olejowoskiem idealnie chroni naturalne powierzchnie dębowe, a także nadaje połysku i gładkości.

Wykorzystując technikę malowania proszkowego, zabezpieczyliśmy również metalową konstrukcję biurka. Oprócz aspektów ochronnych malowanie proszkowe w kolorze białym lub czarny mat jest działaniem estetycznym, który idealnie uzupełnia naszą komodę w sposób
wizualny, nadając jej nietuzinkowego charakteru.

biała szafka biurowa