Meble Deerhorn / Sklep / Regały biurowe / Regał wąski wysoki

Regał wąski wysoki

Regał wąski wysoki do biur i gabinetów oraz niewielkich wnętrz domowych

Nasz regał wąski wysoki doskonale spełnia swoją funkcję i zapewnia odpowiednią ilość miejsca do przechowywania segregatorów, teczek oraz firmowych dokumentów. Pojemne półki regału od Deerhorn idealnie sprawdzają się również jako miejsce na książki, gdzie można stworzyć stylową i funkcjonalną biblioteczkę.

W niewielkich wnętrzach domowych nasz regał wąski wysoki to również świetna opcja, ponieważ nie zajmuje on dużo miejsca, a jednocześnie zapewnia praktyczną przestrzeń do wykorzystania w dostosowany do swoich potrzeb sposób.

Nasz regał wąski wysoki występuje w wielu różnorodnych konfiguracjach. Inspirujące i praktyczne modele regałów znajdują swoje miejsce w nowoczesnych, designerskich wnętrzach zaaranżowanych w stylu loftowym, industrialnym i skandynawskim.

regał wąski wysoki półotwarty czarny

regał wąski wysoki

Ekologiczny regał wąski do przytulnych wnętrz od Deerhorn

Nasz regał wąski wysoki powstał z ekologicznych surowców. Naturalne drewno dębowe od stuleci dominuje w branży meblarskiej oraz sprawia, że wszystkie wnętrza wyposażone w produkty drewniane mają niesamowity urok i klimat.

Drewno dębowe we wnętrzach daje poczucie ciepła, spokoju i przyjaznej atmosfery. Ponadto drewniane elementy mebli wpływają na łączność z naturą i harmonię, a to wszystko pięknie oddziałuje na użytkowników, którzy potrafią się lepiej skupić, zorganizować oraz osiągać spektakularne efekty w pracy.

Jako pasjonaci ekologicznych rozwiązań postanowiliśmy skutecznie zarażać innych i pokazywać, że natura może działać zbawiennie nawet podczas wielu godzin pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Wiemy, że nasz regał wąski wysoki wniesie do każdego biura i gabinetu wiele dobrej energii.

Dlaczego warto wybrać nasz regał wąski wysoki?

Regał wąski wysoki marki Deerhorn posiada wiele zalet - rozpoczynając od komponentów o bardzo wysokiej jakości, przechodząc przez precyzję wykonania mebla i kończąc na funkcjonalnych rozwiązaniach dla osób w każdym wieku.

Nasz regał wąski wysoki to przede wszystkim solidność, trwałość i doskonała estetyka. Nasi projektanci od samego początku projektują wszystkie meble w taki sposób, aby łączyły w sobie najważniejsze dla Klienta aspekty, uwzględniając oczywiście naszą misję, którą jest korzystanie z zasady zero waste.

Nasz regał wąski wysoki to minimalizm w najpiękniejszej wersji, dlatego tak wielu Klientów zdecydowało się na jego zakup. Wyjątkowy charakter mebla prezentuje się zarówno w momencie, gdy zdobi wnętrze jako przedstawiciel naszej kolekcji, jak i wtedy, gdy w jego otoczeniu znajdują się inne meble produkcji polskiej marki Deerhorn.

regał biały heban