Meble Deerhorn / Sklep / Komody biurowe / Komoda biała

Komoda biała

Komoda biała do biura, gabinetu w stylu loft

Jesteśmy polskim producentem mebli biurowych, który w swoim asortymencie posiada wiele praktycznych rozwiązań. Wśród nowoczesnych mebli premium znajdują się komody białe, które łączą w sobie wyjątkową funkcjonalność oraz świetny design.

Każda komoda biała powstała z połączenia wysokiej jakości materiałów produkcyjnych. Drewno, które wykorzystujemy to solidne drewno dębowe. Dąb od wielu lat jest jednym z najbardziej pożądanych surowców do produkcji mebli, ponieważ wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością oraz piękną strukturą.

Drewno dębowe we wnętrzach wpływa na ciepłą i przyjemną atmosferę, a także daje poczucie łączności oraz harmonii z naturą. Drewno dębowe oddziałuje na osoby przebywające w otoczeniu, na ich koncentrację, skupienie i samopoczucie.

Komoda biała z drewna ze względu na swój styl idealnie wkomponuje się w skandynawskieloftowe oraz industrialne wnętrza. Może być umieszczona jako pojedynczy mebel, ale doskonale prezentuje się także w otoczeniu innych mebli naszej produkcji.

komoda biała

komoda biała

komoda biała z półkami

komoda biała z półkami

Precyzja i dbałość o detale, czyli komoda od Deerhorn

Każda nasza komoda biała niezależnie od modelu powstała z dbałością o najmniejszy szczegół. Skupiamy się na detalach, dlatego nasze produkty są dopracowane z każdej strony na najwyższym poziomie. Jako polski producent mebli z drewna kierujemy się zasadą zero waste oraz ekologicznymi rozwiązaniami.

Nasza komoda biała oraz pozostałe produkty stworzone są w szczególności dla pasjonatów natury, praktycznych rozwiązań, a także minimalizmu i niebanalnej estetyki. Zabezpieczenie drewnianych powierzchni naturalnym olejowoskiem to kolejny atut, który przemawia za posiadaniem naszej komody białej w swoich wnętrzach.

komoda biała zamykana

komoda biała zamykana

komoda biała trzydrzwiowa

komoda biała trzydrzwiowa

Komoda biała na segregatory i dokumenty

Nasza komoda biała z drewna to jeden z topowych produktów, który może pełnić wiele funkcji. Komoda biała pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat w sypialni, salonie lub pokoju, a także znacząco pomoże w organizacji miejsca pracy.

Komoda biała idealnie sprawdzi się jako mebel do przechowywania segregatorów, teczek, dokumentów lub akcesoriów biurowych. Każdy model komody białej różni się od siebie, jednak mają wiele wspólnych cech, wśród których znajduje się pojemność oraz funkcjonalność.

Szuflady, zamykane półki lub otwarte przestrzenie komody każdy Właściciel może wykorzystać w dostosowany do siebie sposób. Komoda biała pomoże w zachowaniu porządku i harmonii w biurze, a także wpłynie na organizację pracy i jej efektywność.

 

biała komoda z drewnem trzydrzwiowa skandynawska loft