Meble Deerhorn / Sklep / Regały biurowe / Regał industrialny

Regał industrialny

Nowoczesny regał industrialny do ergonomicznego biura i gabinetu

Nasz regał industrialny to kolejny mebel o doskonałej jakości, nowoczesnym designie oraz funkcjonalności, który cieszy się wśród Klientów dużym uznaniem. Regał industrialny ze względu na to, że występuje w różnych odsłonach i konfiguracjach, prezentuje się bardzo dobrze we wnętrzach zaaranżowanych w stylu loftowym, industrialnym czy skandynawskim.

Każdy nasz Klient może samodzielnie wybrać ostateczne parametry regału i dopasować jego rozmiar do indywidualnych potrzeb. Regał industrialny może posiadać zamknięte półki, szuflady lub otwarte przestrzenie. Bardzo często nasz regał industrialny umieszczany jest w pobliżu biurka, ponieważ wpływa on na lepszą organizację miejsca pracy, a tym samym produktywność i efektywność w działaniu.

Regał industrialny z drewna i metalu w wersji premium od polskiego producenta

Regał industrialny marki Deerhorn swoją jakość i solidność zawdzięcza świetnym surowcom użytym do produkcji. Mebel ten powstał z naturalnego drewna dębowego, płyty meblowej oraz trwałej konstrukcji metalowej.

Drewno zostało przez nas odpowiednio zabezpieczone w procesie olejowania naturalnym olejowoskiem, który chroni powierzchnię surowca przed plamami, uszkodzeniami, ścieraniem oraz przebarwieniami, a także wnika w głąb i chroni element od środka.

Metalowa konstrukcja malowana proszkowo również zyskała świetną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a dodatkowo precyzja malowania proszkowego znacznie wpłynęła na estetykę produktu. Regał industrialny ma fabryczną jakość, ponieważ do produkcji mebli wykorzystujemy jedynie innowacyjne technologie, które pozwalają nam osiągać zamierzone efekty.

Do czego wykorzystać regał z drewna i metalu?

Regał industrialny doskonale prezentuje się jako regał do biura lub gabinetu na segregatory, teczki i dokumenty. Ponadto nasz mebel świetnie wygląda w nowoczesnych wnętrzach domów i mieszkań, dlatego idealnie sprawdzi się także jako regał na książki, dekoracje wnętrzarskie, rodzinne fotografie lub kwiaty doniczkowe.

Bardzo dużo regałów w różnorodnych odsłonach trafiło do Klientów, którzy wyposażali pokoje dziecięce i młodzieżowe. Nasz regał industrialny świetnie nadaje się również jako miejsce na zabawki oraz artykuły dziecięce. Troska i dbałość o detale naszego regału sprawiają, że on sam jest wyjątkową ozdobą wnętrza każdego nowoczesnego pomieszczenia, a uniwersalność i wszechstronność pozwala wykorzystywać go w wielu obszarach.

Nasz industrialny regał świetnie prezentuje się jako pojedynczy mebel, ale także doskonale wygląda w otoczeniu pozostałych mebli produkcji marki Deerhorn.

 

regał biurowy z drzwiami i półkami