Meble Deerhorn / Sklep / Regały biurowe / Regały białe

Regały białe

Regały białe z naturalnego drewna i metalu

Nowoczesne i designerskie regały białe to kolejna bestsellerowa propozycja marki Deerhorn. Regały białe to produkty, które powstały z naturalnego drewna dębowego oraz metalowej konstrukcji malowanej proszkowo w kolorze białym.

Drewno dębowe wykorzystane w procesie produkcyjnym zostało przez nas kompleksowo zabezpieczone zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz surowca. Każdy element litego drewna dębowego pokryliśmy naturalnym olejowoskiem, który chroni powierzchnię przed uszkodzeniami, zarysowaniami, ścieraniem oraz plamami i zabrudzeniami.

Olejowosk zabezpiecza drewno, ale nie zmienia jego barwy, a jedynie nadaje pięknego miodowego koloru i świeżości. Surowe drewno dębowe jest bardziej podatne na uszkodzenia, dlatego jego zabezpieczenie jest niezbędną czynnością podczas produkcji mebli.

regały białe zamykane

regały białe

Funkcjonalność i ergonomia w pracy, czyli regały od Deerhorn w Twoim biurze

Nasze regały białe dostępne są w wielu wersjach, a każda z nich uwzględnia różnorodne potrzeby Klientów. U nas znajdziesz regały wąskie z otwartymi półkami, regały standardowe z otwartymi półkami i szufladami, a także regały z półkami otwartymi i zamkniętymi oraz klasyczne regały w formie otwartych półek osadzonych na metalowym stelażu.

Każda z tych opcji jest niezwykle funkcjonalna i ergonomiczna, ponieważ zapewnia dużo miejsca do przechowywania różnorodnych przedmiotów, segregatorów, teczek, akcesoriów biurowych, gadżetów firmowych lub firmowych dokumentów. Regały białe, które wyposażone są w zamykane przestrzenie, zapewniają bezpieczeństwo i komfort przechowywanych rzeczy, a dodatkowo zamontowany kluczyk wpływa na jeszcze większą ochronę.

Biurowe regały białe otwarte bardzo często są wykorzystywane również jako miejsce na elementy dekoracyjne, ozdoby wnętrzarskie lub kwiaty.

Regały białe do biura, gabinetu lub domu od polskiej marki Deerhorn

Wiele zastosowań naszych regałów sprawia, że doskonale sprawdzają się w industrialnych przestrzeniach. Praktyczne regały białe z drewna i metalu mogą służyć jako meble do biura lub gabinetu, a także idealnie sprawdzą się w domu lub mieszkaniu.

Nasze regały białe wykonujemy w standardowych wersjach, ale także na specjalne zamówienie Klienta. Regały białe na wymiar to doskonała opcja szczególnie do mniejszych wnętrz, w których każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota.

Idealnie dopasowany mebel wkomponuje się we wnętrze i będzie spełniał swoją funkcję na wysokim poziomie. Regały białe z drewna i metalu to meble premium najwyższej jakości, które będą służyć swoim Właścicielom przez wiele kolejnych lat.

biały regał biurowy