Meble Deerhorn / Sklep / Komody biurowe / Komoda industrialna

Komoda industrialna

Nowoczesna komoda industrialna do biura i gabinetu

Komoda industrialna marki Deerhorn to bestsellerowy mebel, który powstał z najwyższej jakości surowców. Do produkcji komody wykorzystaliśmy naturalne lite drewno dębowe oraz elementy metalowe, które zapewniają doskonałą wytrzymałość i solidność mebla na lata.

Lite drewno dębowe w połączeniu z czarnymi lub białymi elementami tworzy doskonałą kompozycję wizualną i estetyczną. Komoda industrialna wypełni loftowe, nowoczesne przestrzenie i sprawi, że wnętrze zyska wiele ciepła i harmonii. Drewniane elementy w biurze lub gabinecie dają poczucie łączności z naturą, a także wpływają korzystnie na koncentrację, skupienie i efektywność pracowników.

Komoda industrialna na segregatory, teczki i dokumenty

Pojemna i funkcjonalna komoda industrialna występuje w wielu odsłonach. Każdy z modeli wyróżnia się praktycznymi rozwiązaniami oraz doskonałym stylem, który cieszy oko wszystkich miłośników stylowych i pięknych wnętrz.

Wizualnie dopracowane komody industrialne zapewniają również odpowiednią ilość miejsca do przechowywania segregatorów, teczek lub akcesoriów biurowych. Pojemne szuflady oraz półki sprawdzają się doskonale, ponieważ w każdym biurze i gabinecie występuje szereg różnorodnych dokumentów, które są niezbędne w codziennych działaniach.

Gdzie umieścić komodę industrialną? Wyposażenie biura w stylu industrialnym

Nasza komoda industrialna bardzo często wyposaża wnętrza biur i gabinetów zaaranżowanych w stylu loftowym i znajduje się w kilku kluczowych miejscach. Przede wszystkim komoda industrialna doskonale spełnia swoją funkcję w pobliżu biurka.

Wtedy służy jako miejsce do przechowywania teczek i segregatorów z dokumentami, które są regularnie wykorzystywane przez pracowników w codziennej pracy. Komoda industrialna często umieszczona zostaje w pobliżu sofy, foteli i stolika, a więc miejsca do biznesowych rozmów czy spędzenia wolnej chwili z filiżanką kawy. Wtedy komoda industrialna może sprawdzić się również jako półka na ekspres do kawy oraz filiżanki i pozostałe akcesoria.

Komoda industrialna świetnie wygląda także jako pojedynczy mebel, gdzie prezentuje wszystkie swoje atuty. W takiej sytuacji bardzo często nasz mebel służy również jako miejsce do ekspozycji firmowych gadżetów, ozdób wnętrzarskich lub kwiatów.

 

czarna komoda na metalowych nogach