Biurka z regulacją, Realizacje

Biurko z regulacją wysokości – zwiększ swoją produktywność do najwyższego poziomu

dębowe biurko z akcesoriami
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka z regulacją / Biurko z regulacją wysokości – zwiększ swoją produktywność do najwyższego poziomu
biurku z grubym blatem drewnianym
stelaż elektrycznie regulowany

Dlaczego warto wybrać biurko podnoszone? zobacz prezentowane biurko

Biurko podnoszone elektrycznie korzystnie wpływa na zdrowie

Biurko podnoszone elektrycznie daje możliwość dostosowania wysokości blatu do jego użytkownika. To niezwykle ważna i przydatna funkcja, która sprawdzi się zarówno w biurze lub gabinecie, jak i domu czy mieszkaniu. Pozwoli dostosować stanowisko pracy lub nauki do indywidualnych potrzeb, a także korzystnie wpłynie na komfort i wygodę podczas realizacji swoich zadań.

Nasze biurko podnoszone to przede wszystkim ergonomiczne biurko, dlatego odpowiednia wysokość blatu oraz wiele innych niezbędnych elementów nie została przez nas pominięta. Regulacja wysokości pozwala dostosować blat biurka do rodzaju wykonywanej pracy. Możesz w jednej chwili dopasować także do wysokości osoby, która będzie z biurka korzystała. Dostosowanie wysokości biurka do sylwetki użytkownika jest ważne nie tylko dla zdrowia kręgosłupa, ale także układu krążenia oraz wzroku.

Poza tym nasze biurko podnoszone sprawdza się przy zmianie pozycji pracy z siedzącej na stojącą i odwrotnie. Dodatkowo posiada szeroki zakres regulacji, dzięki któremu będziesz mógł dostosować wysokość biurka do swoich indywidualnych preferencji w naprawdę szybkim czasie.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale YouTube

chłopak pracujący przy biurku
biurko regulowane elektrycznie

Deerhorn – najlepsze biurko podnoszone do nauki

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz wyposażyć pokój swojego dziecka w biurko podnoszone wysokiej jakości, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Najlepsze biurko podnoszone od Deerhorn powstało z najwyższej jakości materiałów.

Połączenie naturalnego drewna dębowego oraz konstrukcji metalowej tworzy świetny duet w stylu industrialnym. Stelaż biurka to zatem trwały i solidny element, który doskonale utrzymuje masywny blat na swoim miejscu. Czarny kolor stelażu idealnie komponuje się z drewnianym blatem i jednocześnie dodaje wnętrzom nuty elegancji oraz ponadczasowości.

W naszej ofercie możesz mieć do wyboru kolor stelażu czarny lub kolor stelażu biały, a ostateczna decyzja należy oczywiście do Ciebie.

Biurko podnoszone elektrycznie ze zmianą pozycji blatu sprawdzi się jako mebel dla dziecka lub nastolatka, ponieważ płynną regulację wysokości wykorzystasz za każdym razem, kiedy dziecko urośnie. Biurko podnoszone elektrycznie to zatem najlepsze biurko do nauki niezależnie od wieku jego użytkownika. Ponadczasowy model blatu będzie dobrym rozwiązaniem dla młodszego dziecka, nastolatka, a także studenta, ponieważ zapewni dużą powierzchnię użytkową oraz niebanalny design.

Możliwość pamięci wysokości, które były używane wcześniej, ułatwia codzienne funkcjonowanie nie tylko w domu, ale także i w pracy. Biurko podnoszone to doskonała inwestycja na wiele lat, którą możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Ponadczasowy styl, odpowiednia wielkość blatu, na którym zmieszczą się wszystkie urządzenia oraz akcesoria, a także dbałość o każdy detal sprawiają, że nasze biurko podnoszone przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom czy nastolatkom, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania.

biurko podnoszone
biurko podnoszone

Biurko podnoszone z wytrzymałym, solidnym, dębowym blatem

Nasze biurko podnoszone idealnie sprawdzi się również jako biurko podnoszone elektrycznie. Biurko z wysokim zakresem regulacji daje możliwość szybkiej i prostej zmiany wysokości blatu, a tym samym stworzenia komfortowych warunków do spędzania wolnego czasu.

Przepiękny kolor blatu idealnie komponuje się ze stelażem białym lub czarnym. Kolor stelażu czarny lub kolor stelażu biały to uniwersalne propozycje dla wszystkich miłośników minimalistycznych rozwiązań z nutą charakteru. W skład stelaża biurka wchodzą różnorodne nowoczesne akcesoria do dodatkowego zakupienia, np.

Jakie korzyści daje drewniany blat biurka?  Czym wyróżnia się ten model biurka?

Biurko podnoszone elektrycznie z drewnianym blatem z pewnością korzystnie wpływa na atmosferę, tworząc ciepły i przytulny klimatPosiada stelaż biurka, który powstał przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz wysokiej jakości technologii.

Nasz model biurka podnoszonego posiada także system antykolizyjny, który jest standardowym wyposażeniem każdego biurka wysokiej jakości. System antykolizyjny polega na tym, że podczas zmiany wysokości blat może spotkać na swojej drodze przeszkody, a wtedy wspomniany system włącza zabezpieczenie, zatrzymuje blat i cofa go do poprzednio ustawionej wysokości. Udźwig stelaża wynosi maksymalnie 120 kg przy równomiernym obciążeniu blatu, a zakres regulacji obejmuje 60-124 cm bez blatu.

biurko z grubym blatem
nowoczesne biurko elektryczne

Dla kogo biurko podnoszone elektrycznie?

Wysokiej jakości biurko podnoszone elektrycznie to niezwykle uniwersalny produkt, który znajdzie swoje zastosowanie w wielu miejscach i pomieszczeniach. Nasze biurko podnoszone, którego wielkość blatu wynosi 190 cm x 80 cm, będzie doskonałym wyborem do każdej nowoczesnej i stylowej przestrzeni.

Biurko podnoszone sprawdzi się np. w biurze prezesa lub kierownika firmy, a także w biurach pracowników. Ponadto to świetny wybór do pokoju dziecka lub nastolatka. Warto zaznaczyć, że w przypadku dzieci możliwość regulacji blatu to doskonały wybór na wiele lat. Kiedy dziecko rośnie, razem z nim może „rosnąć” nasze biurko z regulacją wysokości.

Wielu rodziców decyduje się zakupić biurko podnoszone, ponieważ raz zainwestowane pieniądze mogą być wykorzystywane przez długi czas. Nasze biurko podnoszone jest doskonałym wyborem do biura domowego lub kameralnego gabinetu. Świetnie prezentujący się model blatu oraz sam kolor blatu sprawiają, że nasz mebe to całkowity bestseller na rynku meblarskim. Stelaż elektrycznie regulowany pozwoli dopasować wysokość biurka i tym samym przy zmianie pozycji pracy w szybkim czasie stworzy komfortowe warunki do kontynuowania swoich zadań.

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂