Biurka, Realizacje, Regaly

Meble do sklepu zielarskiego, sklepu ze zdrową żywnością

meble nowoczesne
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Meble do sklepu zielarskiego, sklepu ze zdrową żywnością
lada recepcyjna z lamelami
lada recepcyjna z lamelami

Nowoczesne meble industrialne do Zioła Roztocza

Meble do sklepu zielarskiego, apteki, ze zdrową żywnością

Nasze meble biurowe, a więc regały solidne loft, a także biurko narożne recepcyjne idealnie wkomponowały się w kolejne stylowe miejsce. 

Tym razem nasze meble z drewna, metalu wyposażyły sklep zielarski Zioła Roztocza i stworzyły piękną, elegancką i przytulną przestrzeń, w której czuć niesamowitą energię naturalnego drewna oraz sprzedawanych ziół. 

Zestaw mebli do sklepu zielarskiego od Deerhorn, a więc regały na zioła, a także lada recepcyjna z nadstawką to najlepsza inwestycja na długie lata, która sprawdzi się także jako wyposażenie apteki lub sklepu ze zdrową żywnością.

Meble do sklepu zielarskiego Zioła Roztocza prezentują się wyjątkowo, a ich ponadczasowy charakter stworzył nietuzinkowe miejsce, do którego będą przychodzić wszyscy pasjonaci ziół. Regał z litego drewna został wykorzystany jako miejsce na zaprezentowanie swoich produktów i zachęcenie do ich zakupienia.

Meble z ekologicznych surowców – dlaczego to jest tak ważne?

Ekologiczne surowce wykorzystywane do produkcji mebli dają wiele korzyści. Przede wszystkim drewniane meble powstają z odnawialnych surowców, a to oznacza, że ich produkcja nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Meble dębowe od Deerhorn nie mają w swoim składzie szkodliwych substancji, a ponadto dzięki drewnianym elementom korzystnie wpływają na atmosferę oraz tworzą ciepły i przytulny klimat we wnętrzach.

Nasze meble nowoczesne loft zostały zabezpieczone w procesie olejowania z wykorzystaniem naturalnych olejów, które doskonale chronią powierzchnię, jednocześnie pozostawiając naturalny wygląd i charakter drewna. Zarówno lada recepcyjna, jak i regał z metalu to produkty, które pozwalają zadbać o swoją przestrzeń oraz dostosować ją do swoich potrzeb.

meble nowoczesne loft
meble nowoczesne loft

Meble drewno z czarnym metalem – design i wytrzymałość w jednym

Lada recepcyjna z lamelami to jeden z bestsellerowych produktów marki Deerhorn. Nasza narożna recepcja powstała z połączenia innowacyjnego projektu z nowoczesną technologią, w której skupiliśmy się na tworzeniu mebli w myśl zasady zero waste.

Nasze meble do recepcji są zatem niezwykle mocne, wygodne i komfortowe, a ich świetny design przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi ponadczasowych rozwiązań. Recepcja lada wykonana z drewna litego dębowego w połączeniu z metalowymi elementami tworzy świetną całość. Recepcja nowoczesna od Deerhorn sprawdzi się również w wielu innych miejscach.

Oprócz apteki czy sklepu ze zdrową żywnością nasza lada recepcyjna nowoczesna będzie również doskonałym wyborem do gabinetu lekarskiego lub biurka dietetyczki. Wśród cieszących się dużą popularnością mebli industrialnych znalazł się także regał metalowy, na którym możesz umieścić wiele różnorodnych przedmiotów czy książek.

Regał z drewna, metalu to także doskonały wybór jako miejsce na zaprezentowanie firmowych nagród lub produktów. Solidne regały metal, drewno często są wykorzystywane jako miejsce na segregatory oraz dokumenty.

W zależności od swoich potrzeb możesz zagospodarować przestrzeń naszego regału w dowolny sposób i cieszyć się jego funkcjonalnością, wytrzymałością oraz świetnym wyglądem.

meble do sklepu zielarskiego
meble do sklepu zielarskiego

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurowe biurko czarne, białe

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂